Рафаель Надаль – Андреас Сеппі. Прогноз Ганни Чакветадзе

03:30/01 вер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Рафаель Надаль – Андреас Сеппі в другому колі чоловічого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью-Йорку. Зустріч відбудеться в ніч з середи на четвер. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі іспанець отримає легку перемогу.

Як я вже говорила, не вірю, що Рафаель Надаль зможе поборотися за перемогу на US Open. Але в першому колі він добре себе показав, дуже легко обіграв Дениса Істоміна. А ось Андреас Сеппі виграв лише в чотирьох партіях у Стефана Робера. Але все-таки ці матчі – це не найголовніше. Надаль і Сеппі грали на Олімпійських іграх, і тоді Рафа дуже легко переміг італійця – 6:3, 6:3. І тоді Надаль, на мій погляд, знаходився в гіршій формі, ніж зараз. Тоді він повернувся після перерви, тільки намацував свою гру. Зараз він набрав кондиції, звичайно, вони ще дуже далекі від його оптимального стану, але все ж.

У Сеппі немає гри, яка могла б допомогти йому перемогти Надаля. Так, один раз він перемагав Рафу, але це було давно, та ще й в залі. Зазвичай же Надаль просто громить Сеппі. Для мене, насправді, дивно, що в італійця є перемоги над дуже класними гравцями, над тим же Роджером Федерером. Зараз я думаю, що Рафа виграє дуже легко. У матчі буде менше 31,5 геймів.

Ординар: Виграш
US Open - 2016. Чоловічий одиночний розряд. Друге коло
03:30/1 вер
Рафаель Надаль - Андреас Сеппі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0