Прогноз на матчі Ліги Європи від МК

20:00/24 сер '17

АЕК Ларнака – Вікторія Пльзень
Чеська команда, здобувши вдома перемогу 3:1 над кіпріотами, підтвердила, що недаремно назва команди з латинської означає «перемога». Здається ніби рахунок комфортний, але розслаблятися і святкувати 18 вихід у груповий етап Ліги Європи ще зарано. Одна команда вже раз там перемагала вдома, і натомість на виїзді поступилася 2:0. Той недавній матч має як мінімум надихнути АЕК, і навряд чи команда, що турувала шлях до виходу із самого початку кваліфікації так просто складе зброю. Та і думаю Вікторія Пльзень теж не буде топтатися біля власних воріт, відбиваючись від атак. Надрезультативний матч у цій парі не очікую, але думаю команди зможуть як мінімум обмінятися голами.

Зеніт – Утрехт
Зеніт поки що не може знайти свою гру в цьому сезоні. При чому проблеми відчуваються не тільки в єврокубках, а і в матчах домашнього чемпіонату.
Проте, незважаючи на скрутне становище після виїзного матчу в Нідерланди, де пітерці поступилися із досить незручним рахунком 1:0, сьогодні безсумнівним фаворитом якраз є господарі.
Ставки на цей поєдинок надто високі – у випадку не проходу – команда залишиться без єврокубків, що не пробачать ні вболівальники, ні керівництво клубу. Мотивації в гравців Зеніту буде не відбавляти, адже без гри на євро арені напередодні Чемпіонату Світу залишитися ніхто не захоче. Та і поразку вже не спишеш на бакланів. Тому сьогодні мають гризти землю будь-що.
Утрехт я б теж з рахунків списувати не став. Хоч команда не має такого сильного складу, як Зеніт, але гол вони можуть забити запросто. І тоді перемога із рахунком 2:1 не вдовільнить Зеніт. Власне на це я і розраховую, роблячи прогноз на те, що Зеніту доведеться забивати в цьому матчі 3 голи.

Маккабі Тель-Авів – Альтах
Здобута на виїзді перемога 0:1 значно збільшила шанси на прохід Маккабі в груповий етап ЛЄ. Однак, ця перемога далася не просто, і Альтах у першому поєдинку не виглядав аутсайдером, та, не зважаючи на рахунок, переграв ізраїльтян у всіх ігрових показниках. На це вплинув і фактор гри перед рідними трибунами, і слабкі виступи Маккабі на старті сезону. Але не може і похизуватися впевненим стартом і Альтах. За 5 турів – 1 перемога, одна нічия при трьох поразках. Схоже на те, що австрійці все ж не змогли розірватися на два фронти, при цьому обрали пріоритетними все ж історичні виступи на європейській арені. Маккабі теж не повинна вдома грати на суху нічию, яка може зіграти в злий жарт. Тому думаю господарі віддадуть перевагу атаці, і спробують забити подай один матч, щоб почуватися більш безпечніше.

Експрес: Програш
-1354₴
1. АЕК Ларнака - Вікторія Пльзень
24.08.2017 19:00 ЕЕТ
2. Зеніт - Утрехт
24.08.2017 20:00 ЕЕТ
3. Маккабі Тель-Авів - Альтах
24.08.2017 20:00 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Ординар: Програш
-1353₴
Зеніт - Утрехт
24.08.2017 20:00 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Ординар: Виграш
+988₴
Маккабі Тель-Авів - Альтах
24.08.2017 20:00 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0