Прогноз. Біатлон. Жіноча гонка переслідування в Хохфільцені

15:45, 09 гру 2017
В австрійському Хохфільцені пройде жіноча гонка переслідування. Ліза Віттоцці надійніша за Доротею Вірер на вогневих рубежах, а Дар’я Домрачева має відмінні шанси зробити золотий дубль.

Звісно ж, почнемо із привітання Віти Семеренко. Блискуча гонка, всі закриті мішені і, як результат, четверте місце, яке з упевненістю можна прирівняти до перемоги. Недалеко розташувалася і Валя Семеренко, показавши 17-й результат. Юлія Джима у двадцятці, хороша гонка для Анастасії Меркушиної й Ірини Варвинець. Підвела тільки Олена Підгрушна, але часу набрати форму ще достатньо. Головна мета – Олімпійські ігри, де з таким складом ми можемо розраховувати на успіх.

Подобається порівняння Доротеї Вірер і Лізи Віттоцці за кількістю промахів. Вірер повертається після хвороб, які переслідували її в останні місяці міжсезоння. Але говорити про повне відновлення зарано, що, втім, відзначає й сама Доротея. Є проблеми з функціональним станом і зі стрільбою, зокрема.

А ось Віттоцці на даний момент краща з італійської команди в загальному заліку. І це завдяки саме точній стрільбі. Переслідування в Естерсунді Ліза завершила з одним промахом, за минулий сезон показала 90.6% закритих мішеней у цій дисципліні, для порівняння у Вірер – 86.7%. Так, безумовно, другу половину минулого сезону Доротея просто добігала, і цифри можуть не відображати дійсність, але якщо подивитися на позаминулий сезон, в якому вона посіла третє місце в загальному заліку, то і там приблизно ті ж показники – 87.5%. Тому цілком непогана ставка з урахуванням повернення.

Що стосується ймовірних тріумфаторів гонки, то, напевно, це тільки Домрачева. Є заділ на старті, два місяці міжсезоння в Хохфільцені й не найкраща форма переслідувачів. Як завжди, все буде залежати від самої Дар’ї, якщо впорається на рубежах, то виграє і друге золото.

Є скромне порівняння з Кузьміною. За швидкістю спортсменки одного рівня, але стрільба Анастасії в переслідуванні та у спринті – зовсім різні речі. Без штрафних кіл їй сьогодні не обійтися. Але головне, що їх кількість буде більша ніж у білоруски.

Ординар: Програш
Хохфільцен. Жінки. Гонка переслідування
15:45/9 гру
Хто зробить більше промахів: Д. Вірер - Л. Віттоцці
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Хохфільцен. Жінки. Гонка переслідування
15:45/9 гру
Д. Домрачева - А. Кузьміна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
24303 14
Всі бонуси Parimatch
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 4