Прогноз. Біатлон. Жіноча гонка переслідування в Хохфільцені

15:45/09 гру '17

В австрійському Хохфільцені пройде жіноча гонка переслідування. Ліза Віттоцці надійніша за Доротею Вірер на вогневих рубежах, а Дар’я Домрачева має відмінні шанси зробити золотий дубль.

Звісно ж, почнемо із привітання Віти Семеренко. Блискуча гонка, всі закриті мішені і, як результат, четверте місце, яке з упевненістю можна прирівняти до перемоги. Недалеко розташувалася і Валя Семеренко, показавши 17-й результат. Юлія Джима у двадцятці, хороша гонка для Анастасії Меркушиної й Ірини Варвинець. Підвела тільки Олена Підгрушна, але часу набрати форму ще достатньо. Головна мета – Олімпійські ігри, де з таким складом ми можемо розраховувати на успіх.

Подобається порівняння Доротеї Вірер і Лізи Віттоцці за кількістю промахів. Вірер повертається після хвороб, які переслідували її в останні місяці міжсезоння. Але говорити про повне відновлення зарано, що, втім, відзначає й сама Доротея. Є проблеми з функціональним станом і зі стрільбою, зокрема.

А ось Віттоцці на даний момент краща з італійської команди в загальному заліку. І це завдяки саме точній стрільбі. Переслідування в Естерсунді Ліза завершила з одним промахом, за минулий сезон показала 90.6% закритих мішеней у цій дисципліні, для порівняння у Вірер – 86.7%. Так, безумовно, другу половину минулого сезону Доротея просто добігала, і цифри можуть не відображати дійсність, але якщо подивитися на позаминулий сезон, в якому вона посіла третє місце в загальному заліку, то і там приблизно ті ж показники – 87.5%. Тому цілком непогана ставка з урахуванням повернення.

Що стосується ймовірних тріумфаторів гонки, то, напевно, це тільки Домрачева. Є заділ на старті, два місяці міжсезоння в Хохфільцені й не найкраща форма переслідувачів. Як завжди, все буде залежати від самої Дар’ї, якщо впорається на рубежах, то виграє і друге золото.

Є скромне порівняння з Кузьміною. За швидкістю спортсменки одного рівня, але стрільба Анастасії в переслідуванні та у спринті – зовсім різні речі. Без штрафних кіл їй сьогодні не обійтися. Але головне, що їх кількість буде більша ніж у білоруски.

Ординар: Програш
Хохфільцен. Жінки. Гонка переслідування
15:45/9 гру
Хто зробить більше промахів: Д. Вірер - Л. Віттоцці
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Хохфільцен. Жінки. Гонка переслідування
15:45/9 гру
Д. Домрачева - А. Кузьміна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.11.2017 по 30.11.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 4