Португалія – Італія. Прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 10 вер 2018

Центральний матч понеділка у Лізі Націй відбудеться у Лісабоні де Португалія без Роналду прийматиме Італію. Чинні чемпіони Європи лише розпочнуть виступи у новому турнірі, тоді як італійці вже встигли вдома безбарвно зіграти внічию з Польщею. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко підготував дуже оригінальну ставку на поєдинок двох європейських важковаговиків.

Хоча я вже починаю сумніватися, що Італія дійсно відповідає своєму заробленому роками статусу топ-збірної. ЧС минув без «Скуадри Адзурри», з поляками команда Манчіні була непереконливою… Хоча це все можна списати на поступову зміну поколінь та наявність у старті недосвідчених виконавців на кшталт Бірагі, Пеллегріні та Гальярдіні. Рятує ситуацію для італійців відсутність Роналду, хоча загалом я схиляюся до підсумкового успіху господарів.

Однак мій прогноз не пов’язаний з результатом матчу. Знову сконцентруюся на статистиці, а саме на кутових. Мені запало в око, що у кваліфікації ЧС-2018 португальці були збірною, яка вдома дозволяла суперникам виконати найменше коренрів – в середньому 1,8 за гру. Звісно, суперники у них були не дуже грізні (Швейцарія, Фарерські Острови, Угорщина, Латвія та Андорра) проте навіть із Швейцарією, яка любить грати в атаку, Португалія наразилася всього на три кутових. Середній показник Італії за виконаними кутовими у виїзних матчах у кваліфікації ЧС-2018 складає 5 за гру. А от у першому таймі на чужих стадіонах в середньому вони подавали всього 1,8 корнерів. Якщо ви вже втомилися від цифр, то просто подумайте логічно – у першому таймі Португалія навіть без Роналду має затиснути Італію на їхній половині поля і ні про які атаки, а тим паче кутові для гостей не йтиметься.

Ординар: Програш
Ліга Націй
21:45/10 вер
Португалія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0