Португалія – Франція. Прогноз Максима Гіленка

22:00/10 лип '16

В неділю, 10-го липня, відбудеться головний футбольний матч всього 2016-го року. Фінал Євро-2016! Коментатора телеканалу «Футбол» і експерта «Рейтингу Букмекерів» Максима Гіленка буквально трясе у передчутті, але він знайшов сили народити прогноз.

У фіналі Євро-2016 є явний фаворит. Прохід Франції оцінюється коефіцієнтом 1.49, прохід Португалії – 2.85. Як на мене, не все у цьому матчі буде так однозначно. Але, пишучи ці строки, я ще не знаю, який остаточний варіант прогнозу виберу.

З одного боку, помітно, що для португальців цей турнір – ледь не питання життя і смерті. Вони грають максимально зібрано, неймовірно надійно в обороні. В атаці ж покладаються на Роналду і Нані, які проводять просто божественний турнір – з точку зору розуму і фізичної підготовки. Ну і на Ренату Санчеша, який є чи не найкращим хавбеком Євро-2016. Тому з цієї точки зору логічно було б поставити на Португалію – принаймні, «однокалиточного» футболу точно не буде, а різким перепадом у коефіцієнтах варто користуватися.

Але поки що зупиняє мене причина «алогічна», орієнтована на підказку Долі. Після 1/8-ї фіналу я з подивом відзначив, що у чвертьфіналах не буде жодного гравця «Барселони» (ну, окрім запасного голкіпера німців Тер-Штегена), натомість зірок «Реалу» ціла розсип – Роналду, Пепе, Кроос, Бейл. Але перед чвертьфіналом стало відомо про трансфер Умтіті з «Ліону» до «Барселони» і – о, диво! – після цього Умтіті відіграв в основі і чвертьфінал, і півфінал, і у фіналі, можна не сумніватися, теж вийде у стартовому складі. З цієї «дуже логічної» точки зору, враховуючи мої попередні думки, якраз гравець «Барселони» має виграти Євро.

Ну і оскільки за останній рік я частенько докоряв собі за те, що не слухався підказок Долі, у цей раз її послухаю і нехай спробує мене підвести. Мій прогноз – перемога Франції в основний час, на Pari Match ця ставка має коефіцієнт 2.08.

Ординар: Програш
Португалія – Франція
10.07.2016 22:00 ЕЕТ
Євро-2016
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 33%
Не пройде 67%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
33% гравців вважають
що ця ставка виграє!
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.07.2017 по 31.07.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0