Польща – Швеція: прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 29 бер 2022
Вирішальний матч за вихід на ЧС-2022 для поляків і шведів. Фінал плейоф у Хожуві має усі передумови для епічного футболу. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко передбачає хто з цієї пари гратиме у листопаді в Катарі.

Фактор домашнього поля – велика річ. Якщо ти не збірна Італії, звісно. Але за ідеальних умов команда, яка грає фінальний матч плейоф на своєму стадіоні, має величезну перевагу. У постковідному футболі, коли вболівальники особливо спраглі за емоціями чинник рідного стадіону лише зростає в ціні. Втім, Польща може похизуватися не лише цим. Не забуваймо, що поляки не мали минулого тижня офіційного матчу, а лише товариський. Фізичний стан у «Кадри» точно має бути ліпшим від «Синьо-жовтих». Наприклад, Роберт Левандовський, у товарняку з шотландцями взагалі не брав участі.

Натомість Швеція відіграла 120 хвилин проти Чехії здобувши дуже непросту перемогу. Серед основних гравців команди Янне Андерссона чимало тих, кому за тридцять, тож фактор свіжості теж матиме свою роль. А ще шведи хронічно не вміють грати на виїзді: сім з одинадцяти попередніх виїзних матчів у кваліфікації на ЧС вони програли, а виграли лише три. Склавши докупи всі ці аргументи вважаю, що на ЧС-2022 поїде «Кадра».

Ординар: Виграш
Кваліфікація на ЧС-2022. Плейоф
21:45/29 бер
Польща - Швеція
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі