Нідерланди – Ірландія: прогноз і ставка Максима Кравця

21:45, 18 лис 2023
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч кваліфікації до Євро-2024 Нідерланди – Ірландія.

Коротко про групу «B». Франція вже на Євро і гарантувала собі перше місце у групі. За друге місце боротьбу ведуть Нідерланди та Греція, але повноцінною боротьбою це назвати важко. Нідерланди безсумнівно вийдуть на Євро, питання лише в тому, оформлять вихід вони у суботу проти Ірландії чи вже наступного тижня із Гібралтаром.

Ірландія вже втратила всі шанси вийти на Євро як через групу, так і через плей-оф Ліги націй. З іншого боку Ірландія це така команда, яка завжди намагається гідно виглядати, навіть коли вже не має турнірної мотивації. Принаймні, команда намагались боротись і в обох матчах проти Франції, і в домашній грі із Нідерландами, яка завершилась 1:2.

Дуже сумніваюсь, що Ірландія зможе виграти, але і розгрому в цьому матчі чекати не варто. Вангую щось типу 2:0, 2:1 або 1:0. А тому трохи ризикну і поставлю на Ірландію із форою (+2,5).

Конкурс до матчу Україна – Італія: 1000 грн на карту!

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Кваліфікація. 9-й тур
21:45/18 лис
Нідерланди – Ірландія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі