НБА: прогноз і експрес Олександра Золотогорського

04:00, 16 лис 2023
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав експрес на матчі регулярного чемпіонату НБА «Вашингтон» – «Даллас» та «Фінікс» – «Міннесота».

Продовжуємо стежити за НБА. І знову спробую зібрати двійничок.

Отже, «Даллас» минулого матчу з «Новим Орлеаном» жорстко провалився. Дончич зіграв найгірший матч за роки. Вони не можуть собі дозволити так зіграти двічі поспіль, і Лука все зробить, щоб затягнути наступну гру. Тим більше, суперник – аутсайдер. «Вашингтон» зараз одна з найбільш безперспективних команд НБА. І в останніх матчах постійно програє у фіналі поєдинків. Беру «Маверікс» за 1,44.

Другий матч – складніший, хоч і коефіцієнт близький. І все ж таки я візьму «Фінікс» проти «Міннесоти». Тут буде певний вау-ефект. Букер, Біл і Дюрант нарешті мають зіграти всі разом. А у «Міннесоти» був дуже енергозатратний матч із «Голден Стейтом». Із крутою бійкою і нервами.

«Тімбервулвз» – дуже круті, але матч проти зірок «Фінікса» на бек-ту-беку дуже ймовірно, що не потягнуть. Отже, додаємо тут 1,46.

Маємо непоганий простий експрес із загальним коефіцієнтом 2,10.

Експрес: Виграш
НБА
02:00/16 лис
«Вашингтон» – «Даллас»
НБА
04:00/16 лис
«Фінікс» – «Міннесота»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі