НБА: прогноз і експрес Олександра Золотогорського

04:00, 15 лис 2023
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав експрес на матчі регулярного чемпіонату НБА «Шарлотт» – «Маямі» та «Юта» – «Портленд».

Регулярний чемпіонат НБА трохи розкачався, можна починати щось прогнозувати.

Що можна передбачити на цей вечір? По-перше, «Юта» грає вдома проти «Портленда». Не надто вдали початок для «Джаз». Вони поки поза зоною плей-оф (хоча, це лише початок – все умовно) і грають проти аутсайдера цього сезону, «Трейл Блейзерс».

Нехай і «Портленд» непогано розміняв Лілларда, і таланту в них багато, втім і склад дуже неглибокий. Без Брогдона і Анферна Саймонса задня лінія просідає Тому перший, менший множник в моєму фірмовому двійничку – 1,37 на «Юту».

«Маямі» грає чудово. Так, втратили Хірро, але подивіться що творить зараз Бем Адебайо. Він нарешті заграв як СУПЕРстар. Ротація у «Хіт» все одно непогана, підтягнулися непогані новачки, згадав про свій талант бити трьоху за трьохою Данкан Робінсон.

Грають вони проти «Шарлотт». «Хорнетс» – без Розіра і поки чекають на п’ятницю, коли повернеться розбишака Майлз Бріджес. Як на мене, хоч і в гостях, «Маямі» явно сильніше. І на їхню перемогу дають 1,64.

Разом маємо непоганий експрес за 2,25.

Експрес: Виграш
НБА
02:00/15 лис
«Шарлотт» – «Маямі»
НБА
04:00/15 лис
«Юта» – «Портленд»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі