«Нью-Інгленд Петріотс» – «Нью-Йорк Джетс». Прогноз Дмитра Донського

19:00, 25 жов 2015
Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський запропонував свою ставку на матч «Нью-Інгленд Петріотс» – «Нью-Йорк Джетс». Зустріч суперників по дивізіону відбудеться в рамках сьомого тижня регулярного чемпіонату NFL. Старт зустрічі намічений на вечір неділі. Наш експерт вважає, що при виборі ставки варто відштовхуватися від гри гостей.

Самий результативний напад цього чемпіонату зустрічається з обороною, яка найменше пропускає. Таким нападом володіє «Нью-Інгленд Петріотс», а захист – прерогатива «Нью-Йорк Джетс». Саме тому майбутній матч, який пройде в Фоксборо на стадіоні «Жилетт». Чимало хто в США вважає, що в цьому матчі повинен статися апсет, тобто «Джетс» повинні зупинити переможну ходу «Патріотів», які поки не програли жодного разу (5-0).

Однак «Петс» постійно використовують широкий напад, що, безумовно, буде розтягувати захист суперника. Напад команди має будуватися через малих приймаючих, таких як Джуліан Едельман, Денні Амендола і тайтенд Роб Гронковскі. Чи знайдеться у «Джетс» така кількість персоналу, яка зможе утримати цю трійцю. Причому розрахунок йде не на блітци, оскільки «Петс» використовують одно-трьох шаговий напад.

Я все-таки повірю в сенсацію. Зокрема, на Гронковскі та Едельмана можуть цілком грати Келвін Прайор і Бастер Скріне. Крім того, є у складі «Джетс» і лайнбеккери, які люблять йти в прикриття. Наприклад, це Демаріо Девіс, а також Девід Харріс, які можуть добре виглядати проти коротких маршрутів і ярдів після лову. Особисто я буду ставити на чисту перемогу «Джетс». Для того, щоб підстрахуватися, можна спробувати взяти тих же «Джетс» з урахуванням фори (+6.5) очок.

Ординар: Програш
Регулярний чемпіонат NFL
19:00/25 жов
«Нью-Інгленд Петріотс» - «Нью-Йорк Джетс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0