Марко Хук – Дмитро Кучер. Прогноз Олександра Бєлєнького

22:30, 19 лис 2016

Один з провідних і найбільш авторитетних російських фахівців в світі боксу, журналіст «Спортфакта», постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Олександр Бєлєнький дав свій прогноз на бій Марко Хук (39-3-1 27 KO) – Дмитро Кучер (24-2-1 18 KO) в першій важкій вазі. В даному бою на кону пояс чемпіона за версією IBO, що належить представникові Німеччини. Поєдинок відбудеться ввечері в суботу на «Туї Арені» в Ганновері. Наш експерт ставить перемогу Хука за очками.

Марко Хук в лютому повернув собі титул чемпіона світу. Правда, втрачав він пояс WBO в бою з Гловацкі, а повернув IBO після бою з Афолабі. Дмитра Кучера я багато разів бачив в Україні. Б’є товариш. Краще не підставлятися в бою з ним. Рекорд у нього дуже пристойний. Єдина поразка була від Макабе, але там бій був рівний, більшістю голосів суддів віддали перемогу конголезця. Але той хлопець дуже серйозний, програти йому не соромно, а тим більше в такому бою.

За ідеєю, звичайно, Хук повинен перемогти. Але я б не сказав, що тут вже зовсім без шансів для Кучера. Він може потрапити, удар у нього жорсткий. Але Хук, безумовно, більш досвідчений боєць, він виступає вдома. Так, напевно, він вже не той, що був колись. Але в Німеччині здатний і далі вигравати. Не думаю, що тут буде нокаут. Хук не прагнутиме йти в розмін, постарається перебоксувати Кучера. Мені бачиться, що повинен Хук перемогти за очками. У Кучера голова міцна. Не пам’ятаю, чи був він взагалі в нокдауні. Навряд чи тут буде все однозначно, але виграти повинен Хук.

Ординар: Виграш
Професійний бокс. Перша важка вага. Бій за звання чемпіона за версією IBO
22:30/19 лис
Марко Хук - Дмитро Кучер
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0