Маккензі Дьорн – Джессіка Андраде: прогноз і ставка | Грепплінг американки зарішає

05:45, 12 лис 2023
Оглядаємо третій за значимістю бій вечора на турнірі UFC 295, в якому сильнішу виявлятимуть представниці США та Бразилії. Нижче розглянемо шанси суперниць.

Ключовий момент прийдешнього двобою – це нинішня форма Джессіки Андраде. У 2023-му бразилійка б’ється кожні три місяці, починаючи з середини лютого й закінчуючи початком серпня, де у всіх трьох боях проти Ерін Бленчфілд, Янь Сяонань і Тетяна Суарес капітулювала досить швидко, у 1-2 раундах (двічі сабмішном + один раз КО/ТКО). Складається враження, що Андраде виходить в октагон виключно відпрацьовувати свій контракт, без вогню в очах і належної підготовки до боїв.

Можна сказати, що представниця Бразилії билася з топовою опозицією у вищезгаданих трьох поєдинках, але в той же час нікуди не подіти констатацію того факту, що Джессіка банально вже не тягне високий рівень. Відчувається зношеність організму у світлі незчисленої кількості боїв за плечима, при цьому що важливо, суперницям не складає труднощів перевести Андраде у партер й підловити на больовий – удушення гільйотиною від Суарес й удушення ззаду від Бленчфілд.

Кар’єру Дьорн можна охарактеризувати як ближче до топового рівня, але в той же час для завоювання титулу їй не вистачає скілів й навичок у стійці, де вона може вдосталь відхватити, так само як і сама не володіє нокаутуючим ударом, з доволі посереднім технічним арсеналом на руках. А ось боротьба – це ключ до перемоги Маккензі. В активі американки з бразильським корінням 13 перемог, 7 з яких завершувалися достроково (більше 50%) й усі звитяги фіксувалися методом «сабмішн» (0 нокаутів, 6 рішенням).

Якщо дивитися в цілому на якість переводів у партер з боку Дьорн, проти топів з боротьбою у неї виникали проблеми і якби Андраде була свого зразка дворічної давності, виникали б питання щодо переможця пари. Але, в дні сьогоднішньому, все вказує на те, що Джессіка здійснить черговий похід за чеком. Маккензі притисне бразилійку біля сітки, оформить тейкдаун й тріумфує задушливим за підсумком.

Ординар: Програш
UFC 295. Найлегша вага
05:45/12 лис
Маккензі Дьорн – Джессіка Андраде
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі