«Львів» – «Зоря»: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

14:00, 20 лис 2021
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалах «2+2» і MEGOGO Олександр Золотогорський склав прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Львів» – «Зоря».

Повертається УПЛ після міжнародної паузи. Готові стежити за чемпіонатом України. Поїхали! І починаємо з матчу «Львів» – «Зоря».

Львівська команда під орудою Олега Дулуба стала куди організованішою і міцнішою в обороні. Її вже не назвеш бразильською, і від неї важко очікувати великої кількості голів.

Здавалося б, «Зоря» тут має величезну перевагу… Але є один нюанс: Аллах’яр Саядманеш достатньо пізно повернувся зі збірної Ірану. Можливо, він зіграє неповний матч.

З іншого боку, до загальної групи повернулися Назарина, Кабаєв і Снурніцин. Це дуже хороші новини для Віктора Скрипник, який 19 листопада святкує день народження.

«Зоря», звісно, має зробити подарунок тренеру. Але після матчів збірних треба буди обережним. Спрогнозую таке: «Зоря» не програє і тотал менше 3.5 за 1.86.

Ординар: Програш
УПЛ
14:00/20 лис
«Львів» – «Зоря»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Покращені коефіцієнти
0% маржа від БК Marathonbet
Маржа у ставках на спорт (також називається комісією) – це прибуток, який букмекер отримує з певного маркету. 0% маржа* означає, що букмекер не утримує комісію на відповідних маркетах і пропонує клієнтам вигідніші коефіцієнти.
45
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі