Катерина Макарова – Кароліна Плішкова. Прогноз Ганни Чакветадзе

02:00/23 січ '16

Відома російська тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, що завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Катерина Макарова – Кароліна Плішкова в третьому колі жіночого одиночного розряду Australian Open, який відбудеться в ніч з п’ятниці на суботу. Наш експерт вважає, що зустріч буде дуже наполегливою.

Повинен вийти дуже рівний матч. Зараз більше говорять про Кароліна Плішкову, відзначають її гру, її прорив. Про Макарову говорять менше після її травми. Для Каті, можливо, це навіть краще. Вона може спокійно грати, ніхто особливо за нею не стежить, не відводить їй місце фаворита. Але тут важливо сказати про те, що Макарова двічі обігравала Плішкову в очних зустрічах. Один раз у фіналі в Таїланді, а другий раз на попередньому Australian Open. 6:4, 6:4 виграла Макарова торік. Думаю, зараз зустріч вийде більш наполегливою ​​і затяжною. Складно оцінити готовність Макарової, вона поки що не зустрічала особливого опору, не найсильніші суперниці у неї були. Але й Плішкова мені не дуже сподобалася в матчі з Гергес. Середненько зіграла. Плішкова любить грати потужними плоскими ударами, але й Катя любить, коли проти неї так грають.

Припущу, що дівчата будуть боротися, не виключаю того, що буде три сети. Поставлю на те, що в матчі буде зіграно більше 22,5 гейми.

Ординар: Програш
Катерина Макарова - Кароліна Плішкова
23.01.2016 02:00 ЕЕТ
Australian Open. Жіночий одиночний розряд. Третє коло
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1