Каміла Джорджі – Джессіка Пегула: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

01:00, 15 сер 2021
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Каміла Джорджі – Джессіка Пегула у півфіналі турніру WTA в Монреалі.

Не дарма я все-таки припустила, що Джорджі під силу впоратися з Корі Гауфф. Італійка виявилася сильнішою. Але зараз їй належить зіграти ще з однією американкою, яка діє в іншому стилі. Пегула – неймовірно вперта тенісистка. Її потрібно перегравати, «забивати», сама вона майже нічого не дарує. Контратакувати вміє, але часто вичікує на помилку суперниці. Характеру й терпіння їй не позичати. На цьому турнірі вона у всіх 4-х колах перемагала у трьох партіях. Ось і вчора виграла у Онс Жабер, віддавши перший сет. Потім виграла тай-брейк другого, а на третій африканки вже й не вистачило. І тут Джорджі потрібно запастися терпінням.

По грі мені Джорджі ближче, вона діє агресивно, атакує постійно. У дуже хорошій формі італійка. І за нею цікаво спостерігати. Але, боюся, весь матч в одному ритмі, в одному психологічному стані вона провести не зможе. Будуть спади, й десь Пегулі вдасться ініціативу перехопити. Тому зіграла б на більш як (20.5) геймів. Очікую на боротьбу, тим більше що на кону фінал дуже престижного турніру. Це стане великим досягненням як для однієї, так і для іншої.

Ординар: Виграш
Турнір WTA. Монреаль. 1/2 фіналу
01:00/15 сер
Каміла Джорджі – Джессіка Пегула
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі