Іспанія – Албанія: прогноз і ставка | Величезна перевага «Фурії» за всіма показниками неминуча

20:45, 26 бер 2022
У 2022-у свій відлік поєдинків беруть й підопічні Луїса Енріке. В гості до Каталонії приїжджають непоступливі «гірські орли».

У крайньому відборі балканці зарекомендували себе вельми міцним колективом, котрому під силу було боротися за путівку на майбутній ЧС. За фактом, очні битви з поляками вирішили долю другого місця в підгрупі. З топами підопічні Едоардо Рея, як і раніше, боротися на рівних не в змозі, але в той же час склад албанців з кожним роком стає все міцнішим. Якось ця збірна вже дивувала своєю появою на Євро… Недооцінювати її не можна і в сьогоденні.

«Червона Фурія» свій кваліфікаційний етап пройшла не без проблем, але зрештою поставлена мета була досягнута. Зараз же можна на спокійній хвилі вести підготовку до майбутнього форуму, а чергові експерименти коуча збірної щодо появи нових персонажів у таборі вкотре свідчать про напрацювання нових схем. Результат на табло в подібних матчах не надто й важливий. Головне, уникнути зайвих перенавантажень та травм.

Примітним фактором у статистиці албанців є їхні показники за кутовими. Вкрай мало «орли» підходять до кутового прапорця й зокрема це стосується протистоянь з топами. Проти тієї ж Англії за дві зустрічі балканці подали лише один корнер. З поляками також не виблискували за даним ігровим елементом (1 та 3).

На жаль, лінія на прийдешній матч досить обмежена і такої ставки, як гандикап за кутовими на користь господарів на дану секунду часу не існує. В цьому аспекті є лише індивідуальний тотал Іспанії і з огляду на схильність піренейців показувати високі статистичні цифри за корнерами, можна спробувати заграти наявний запропонований варіант.

Ординар: Програш
Товариський матч
20:45/26 бер
Іспанія – Албанія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Ставка без ризику» від БК 1xBet
Увага! Умови акції було змінено. Переглянути актуальний текст бонусу можна за посиланням.
342
Всі бонуси 1xBet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі