«Іллічівець» – «Сталь». Прогноз Олександра Золотогорського

17:00, 26 жов 2016

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський продовжує ставити на аутсайдерів у Кубку України. Наступна зупинка – Маріуполь. 

На цій стадій Кубка України може бути багато сенсацій. І в цьому матчі – перемога команди нижчого дивізіону найімовірніша! «Іллічівець» легко міг би вже зараз змагатися у Прем’єр-Лізі. Там дуже глибокий і потужний склад. А головний бомбардир Першої Ліги  – форвард маріупольців Руслан Кісіль, який у 13 матчах забив 12 м’ячів.

Олександр Севидов раніше на Кубок виставляв другий склад, але зараз пообіцяв такого не робити. Все ж таки – суперник команди Прем’єр-Ліги. Перемогти – престижно, і в наступному колі можна привезти в Маріуполь ще сильнішу команду.

«Сталь» перемогла «Карпати», але не думаю, що вирішила усі свої проблеми. Знову ж таки, треба говорити про можливу недооцінку. Як кам’янці перемкнуться на кубкові змагання? Яке бажання продемонструють? Чи встигне містер Галл вивчити суперника?

Це буде матч рівних команд, і в маріупольців є перевага власного поля. Не погоджуюся із тим, що вони андердоґи. Спробую взяти їхню перемогу із форою (0). Коефіцієнт – 2.35 на Parimatch.

Ординар: Повернення
Кубок України
17:00/26 жов
«Іллічівець» – «Сталь»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0