Grayhound vs INTZ. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:45, 24 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Grayhound vs INTZ, який відбудеться в рамках Starladder Major 2019 з CS:GO.

Закривати другий ігровий день Starladder Berlin Major буде протистояння між Grayhound і INTZ. Обидва колективи програли всі матчі вчора, тому цього разу боротимуться за право продовжити виступ на мейджорі. Той, хто програє, збиратиме валізи.

Grayhound – хороша команда, яка поки що не може стрибнути вище голови. Австралійці дали хороший бій CR4ZY на Nuke і спробували щось зробити проти forZe на Train. Обидва цих опонента були вкрай сильні, так що поточне турнірне становище австралійців можна списати на невдалий жереб. Проте у DickStacy і Ко залишається безліч проблем всередині гри.

INTZ ж, як на мене, показують найслабший контр-страйк на турнірі. Обидва своїх вчорашніх матчу (Train vs North і Mirage vs Vitality) бразильці починали в атаці. За дві карти вони змогли виграти аж один раунд за Т-сторону! З огляду на те, що стратегічну слабкість колективу ми помітили ще на мінорі та в Play-In, то перші матчі зайвий раз довели нам невипадковість тих подій. Уся надія у INTZ на свій захист, а це дуже погано.

Не бачу в будь-якої з команд переваги в мапвето. У цій зустрічі все буде вирішувати наявність прудкості у INTZ (якщо чесно, не помічаю за ними тієї емоційності, що була на мінорі) і ступінь віри в себе у Grayhound. Як на мене, австралійці грають краще і повинні це завтра довести. З огляду на те, що ставка на точний рахунок тут буде занадто рандомною, я просто поставлю на перемогу DickStacy і Ко.

Ординар: Виграш
Starladder Major 2019
19:45/24 сер
Grayhound vs INTZ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0