Гарбін Мугуруса – Петра Квітова. Прогноз Ганни Чакветадзе

09:00, 30 жов 2015

Відома російська тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, що завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Гарбін Мугуруса – Петра Квітова. Ця зустріч відбудеться в рамках третього туру Білої групи на підсумковому турнірі WTA в Сінгапурі в п’ятницю. Наш експерт вважає, що матч не триватиме довго.

На мій погляд, Петра Квітова виглядає важкувато. Я б навіть сказала, що дуже важко. Не думаю, що їй вдасться зав’язати боротьбу в матчі з Мугурусою, яка взагалі не поступається в потужності чешці, при цьому значно перевершує її в стабільності. Дуже сильна на цьому турнірі Марія Шарапова. Якщо хтось і може її зупинити, то тільки Гарбін Мугуруса. Дуже сильна іспанка.

Ну а Квітова якось понуро ходить весь час. Прокинулась вона з рахунком 0:3 у другому сеті в матчі з Шафаржовою, але їй допомогло те, що Люсі ніколи її не обгігравала і не вірила у свою перемогу. А Петра, навпаки, проти Шафаржової почувається дуже впевнено. У матчі з Мугурусою у неї не буде такої психологічної переваги. Якщо чесно,іноді здається, що Петра зараз ось-ось засне.

Повторюся, Мугуруса не Шафаржова. Якщо вона почне добре, то доведе справу до перемоги. Поставлю на те, що в матчі буде зіграно менше 22 геймів.

Ординар: Програш
Підсумковий турнір року WTA. Біла група. Третій тур
09:00/30 жов
Гарбін Мугуруса - Петра Квітова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0