Франція – Боснія і Герцеговина: прогноз і ставка. Одні скочуються в яму, інші – раціонально піднімаються по сходинкам

21:45, 01 вер 2021
Весняна частина відбору подарувала декілька сюрпризів в групі D, але час прагматизму так чи інакше настане. Матч в Страсбурзі якраз такий випадок.

Начебто й пройшло два місяці, а той шедевральний день 1/8-ої Євро й досі миготить перед очима. Піжонство «Триколірних» за рахунку 3:1 проти швейцарців коштувало їм дуже дорого. На Дешама моментально повісили статус «фізрука», а якість гри збірної на задній лінії донині згадується як страшний сон (в основному камені летіли на адресу Клемана Ленгле). Чи продовжать і далі французи виступати гірше своїх можливостей? Сумніваюся.

На адресу суперника господарів сказати що-небудь позитивне якось язик не повертається. У звичайного футбольного фаната при слові Боснія склеюється образ міцного європейського середняка, але на ділі зараз це далеко не так. Щоб відшукати останню перемогу боснійців над ким-небудь, доводиться копнути аж в 2019, де Ходжич і співтовариші зломили опір скромного Ліхтенштейну. Після цього успіху безвиграшна серія балканців налічує небагато-немало 13 матчів (майже два роки без перемог). Жах та й годі.

Якщо боснійські «дракони» в рідних стінах щось ще та можуть, то вдалині від них справи йдуть зовсім кепсько. Навіть такі збірні як Вірменія та Греція за всіма статтями перегравали Боснію і в такому випадку постає питання – на що здатна Франція, яка буде горіти бажанням хоч якось реабілітуватися після принизливого вильоту з великого форуму на ранній стадії. Пьяніч та Джеко вже не ті персонажі, які здатні на своїх плечах тягнути те, що не тягнеться. Атакуюча міць «гальських півнів» дасть про себе знати й водночас, в якості альтернативи можна розглянути гірчичники при суддівстві суворого швейцарця Сандро Шерера.

Ординар: Повернення
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
21:45/1 вер
Франція – Боснія і Герцеговина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
21:45/1 вер
Франція – Боснія і Герцеговина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі