«Фінікс» – «Лейкерс»: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

05:30, 06 кві 2022
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч НБА «Фінікс» – «Лейкерс».

Дуже довго просто не мав моральних сил робити прогнози, друзі. Але життя попри все має продовжуватися. І вирішив поділитися деякими думками з вами щодо чергових матчів НБА.

Отже, зараз останні матчі регулярки. Треба пильно стежити за мотивацією команд. Дуже цікава ситуація на Сході. З одного боку, деяким командам треба зачепитися, наприклад, за 8 позицію. З іншого, лідери, мабуть, думають, як не потрапити на «Бруклін» у першому раунді.

Поки пропущу східні матчі і зверну увагу на дуже важливу дуель на Заході. «Лейкерс» ще мають теоретичну нагоду зачепитися за 10 сходинку і плей-ін. Мотивація тут має вирішити все. Для того, щоб залишитися в перегонах треба обігрувати найкращу команду сезону «Фінікс» і чекати, що «Денвер» не програє «Сан-Антоніо».

Проблема ще в тому, що поки невідомо, чи зможуть зіграти Леброн Джеймс і Ентоні Девіс. Тому я пропоную не поспішати і за ними постежити. Якщо зіграють, то чому б не спробувати 5.65 на «Лейкерс»?

«Фінікс» – переможець регулярки. Програв «Оклахомі» в минулому матчі. Вони вже не мають мотивації. І якщо «Лейкерс» виграють у «Санс» в цьому сезоні, то просто зараз.

Тому, вирішуйте самі, чи користуватися таким ласим коефіцієнтом. Можна спробувати невеликим стеком. Або знайти плюсову фору. Вибір за вами!

Ординар: Програш
НБА
05:30/6 кві
«Фінікс» – «Лейкерс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
360
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі