Фелікс Оже-Альяссім – Данило Медведєв: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

22:00, 10 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Фелікс Оже-Альяссім – Данило Медведєв у півфіналі US Open.

Півфінал US Open. Медведєв зіграє з Оже-Альяссімом, який в попередньому колі не завершив матч. Так вийшло. Сили він не витратив на той матч, знявся його суперник.

У Медведєва були складності, але він їх сам придумав і сам з ними впорався. Відмінний шанс для Медведєва пройти у фінал. Відмінна сітка у нього була і є.

Що по грі? У Оже-Альяссіма помітно «просідає» бекхенд. Дуже стабільно він намагається грати з бекхенду, але не загострює гру. Цей момент позначиться на матчі, як мені здається, тому що у Медведєва й праворуч і ліворуч досить стабільні удари. З бекхенду по лінії – це взагалі «коронка» Медведєва.

Я думаю, що гра розвиватиметься наступним чином: Медведєв буде «вантажити» через бекхенд, а Оже-Альяссім, швидше за все, буде переходити на різаний удар та виходити вперед.

Якщо Медведєв буде грати сконцентровано, стабільно, а він дуже добре грав на цьому турнірі, але просів у попередньому колі, таке буває. Може бути це дасть йому стимул зібратися на наступний матч. Якщо він зіграє на сто відсотків, то витратить на перемогу менше ніж 38.5 геймів.

Ординар: Виграш
US Open. 1/2 фіналу
22:00/10 вер
Фелікс Оже-Альяссім – Данило Медведєв
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі