Ешлі Барті – Шелбі Роджерс: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:00, 05 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Ешлі Барті – Шелбі Роджерс у 3-му колі US Open.

Перша ракетка світу Ешлі Барті ще ближчою стала до чергового титулу на турнірах «Великого шлему». Її головна опонентка вилетіла – Осака поступилася Фернандес. І тепер Барті просто треба спокійно здобувати свої перемоги. У матчі з Роджерс вона явний фаворит, тут жодних варіантів бути не може. Але при цьому й Шелбі не така проста. Вона добре подає, вміє тримати довжину в розіграшах і добре себе почуває у тривалих перестрілках. Якщо вона не перегорить перед цим матчем, то здатна зав’язати боротьбу, як мінімум затягнути зустріч.

Барті вже кілька місяців грає за приблизно однією схемою. Перший сет виграє легко, а далі трошки послаблює хватку й дозволяє суперницям щось показати. Так було в минулому матчі з Таусон, наприклад, коли данка відігралася з 3:5. Думаю, й у Роджерс буде шанс зачепитися. Тільки в одній зустрічі між цими тенісистками було менше ніж (18.5) геймів. І була вона на ґрунті. Тут чекаю мінімум 19 геймів.

Ординар: Виграш
US Open. 3-є коло
02:00/5 вер
Ешлі Барті – Шелбі Роджерс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі