«Емполі» – Україна: прогноз і ставка Ігоря Циганика

21:30, 17 тра 2022
Відомий український журналіст та коментатор на каналі «2+2», ексведучий програми «ПРОФУТБОЛ» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на товариський матч «Емполі» – Україна.

Після матчу з «Борссією» Менхенгладбах мені стало зрозуміло, у що гратиме Олександр Петраков. Ми гратимемо від оборони, в п’ять захисників чи навіть сім. Напевно, такий підхід виправданий на даному етапі. Нам треба відштовхуватися від захисту своїх воріт, а сподіватися на відкритий футбол буде важко.

Зараз є шанс збалансувати усіх футболістів через товариські матчі. Підвести всіх до однієї купи, до одного балансу. З німцями була весела гра, але помітні проблеми в обороні. Це потрібно виправити.

Отож я думаю, що проти «Емполі» буде схожою до попередньої гра. Нічого особливо не зміниться. У захисті буде, мабуть, троє центральних оборонців. Думаю, що знову гратиме Мудрик. На нього зараз великі сподівання. Було помітно, що на Михайла активно грають партнери, підтримують, відчуваючи, що в нього йде гра і він тягне за собою команду. Для Мудрика це дуже важливо.

«Емполі» – команда не дуже високого рівня. Тим паче клуб уже вирішив свої питання в Серії А щодо збереження прописки. Не думаю, що буде бійня на полі. Вважаю, що буде результативний футбол. І припускаю, що знову може відзначитися Мудрик, однак на його гол, на жаль, не приймають ставки.

Ординар: Виграш
Товариський матч
21:30/17 тра
«Емполі» – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
293
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі