Еліна Світоліна – Сімона Халеп. Прогноз і ставка Олександра Золотогорського

15:00, 11 лип 2019
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор на телеканалі «2+2» і головний редактор FootballHub Олександр Золотогорський склав прогноз на матч Еліна Світоліна – Сімона Халеп у півфіналі Вімблдону.

Неймовірний Вімблдон. І неймовірно радісно, що можна дати прогноз аж на півфінал. Сам прогноз буде достатньо простий. Але пояснення спробую дати глибинне.

Вімблдон – в принципі турнір до гри мало придатний. Дуже багато сенсацій. Так відбувається завжди. І цей турнір – не виняток. В принципі, і вихід Світоліної в півфінал – велика сенсація. Так, була комфортна сітка. Але хто ставив на Еліну після серії поразок напередодні змагання?

Історія в тому, що цей Вімблдон – для Еліни достатньо комфортний сам по собі. Цього сезону покриття на диво не таке швидке, як завжди. Вона може розігрувати комбінації. І додавати від матчу до матчу.

В принципі, те саме можна сказати і про Халеп. Цього року, їй в Лондоні достатньо зручно. І в неї теж була сприятлива сітка. Проблеми з’явилися лише в матчі з Бузарнеску. І те, нічого особливого.

Халеп не варто боятися, як дехто робить. Турнірні траєкторії Світоліної і Халеп – схожі. Нічого страшного в цій суперниці, та ще й на стадії півфіналу нема.

По-перше, у Еліни хороша історія зустрічей з Халеп. Дивіться самі. Рахунок в них 4:4. Але! Давайте відкинемо з аналізу дві перші перемоги румунки 13 і 14-го року. Це було давно. Еліна тільки починала пробиватися нагору. Зовсім інша історія.

Вже бачимо велику перевагу українки останнім часом. Подивіться на 4 останніх зустрічі. Серія перемог Світоліної в одні ворота. причому у важливих поєдинках – фіналі Риму, на підсумковому турнірі WTA, півфіналі Торонто.

До речі, всі ці турніри Світоліна виграла. Це так, натяк на майбутнє.

І останній матч. Який виграла Халеп. Він дуже важливий для розуміння ситуації. Півфінал Дохи. Еліна мала вигравати. Але сама віддала ту гру. Так буває. Це жіночий теніс. Багато що вирішують психологічні моменти. У вирішальному сеті Світоліна вигравала 4:1 і було 0:40 на подачі румунки. В підсумку Халеп виграла 6:4.

Ви розумієте, що Еліна це пам’ятає, вона зробила висновки і дуже хоче взяти реванш…

Отже, матч може бути достатньо рівним. Але котирування, що віддаються Світоліній роль андердога, на мій погляд, неправильні. Світоліна в поєдинку із Саккарі і Світоліна в матчах з Мартич і Муховою – це абсолютно різні тенісистки. Нинішня Світоліна знає, як вигравати, грає агресивніше і демонструє неабияку енергію. Вона знає, як вигравати в Халеп.

2.95 на Світоліну на «Паріматч». Що тут думати? Перевіряємося і вболіваємо!

Ординар: Програш
Вімблдон. Півфінал
15:00/11 лип
Еліна Світоліна – Сімона Халеп
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Бонуси за реєстрацію
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0