Експрес на УПЛ. Гол Будківського, перемоги «Шахтаря» та «Волині»

17:00, 29 лис 2015

В Запоріжжі «Зоря» змагатиметься зі «Сталлю» на другому поверсі – шанс для Будківського; «Металіст» поїде до Олександрії, «Карпати» приймуть «Олімпік», «Динамо» зіграє з «Чорноморцем», а «Шахтар» та «Волинь» зустрінуться з «Говерлою» та «Металургом» відповідно.

Пилип Будківський забивав у шести поспіль матчах луганської «Зорі» (разом з чемпіонатом та кубком). Вперше він зробив перерву у минулому турі в грі з «Металістом». Там гра мала дещо інший характер, ніж попередні зустрічі. Та гра зі «Сталлю» буде саме такою, яку любить цей потужний форвард – багато верхової боротьби, велика кількість флангових подач – м’яч буде вгорі значно частіше, ніж у низовій грі з «Металістом». Вважаємо, що пауза Будківського триватиме недовго і вже в цьому матчі він знову відзначиться. Коефіцієнт – 1.95 у Favbet.

«Металіст» знаходитиметься під потужним тиском «Олександрії», і моментів у деморалізованої команди буде мало. Переважно – зі стандартів. По такій грі більше шансів забити у потужних гравців, або у гравців, що виконують стандарти – на кшталт Полянського. Артем Бесєдін – іншого типу футболіст. Якщо все ж Севидов випустить його, то найімовірніше він просидить перший тайм на «сухому пайку» і буде замінений ще на початку другого тайму або й взагалі в перерві. Індивідуальний тотал Бесєдіна менше 0.5 непоганий варіант при таких розкладах. Коефіцієнт 1.30.

Денис Кожанов у цьому чемпіонаті забив лише один м’яч – на виїзді «Олімпіку». Буде смішно, якщо свій другий м’яч він знову заб’є саме йому. Діємо за принципом – в одну й ту саму воронку снаряд двічі не влучає. Кожанов не заб’є. Коефіцієнт – 1.35.

Київське «Динамо» навряд чи відкладатиме справу – забити м’яч-другий, щоб спокійно догравати матч – ось сценарій цього поєдинку, котрий сидітиме в головах киян. Можливо, гол буде й не швидкий, але точно в першому таймі. Додамо трішки ризику і візьмемо, що перший м’яч заб’ють в період з першої по 35-ту хвилини. Коефіцієнт – 1.40.

Для збільшення коефіцієнту додаємо сюди «залізобетонну» перемогу «Шахтаря» за 1.10 та луцької «Волині». Важко уявити, що в цих матчах може бути щось інше, ніж перемога сильніших і мотивованіших команд.

Експрес: Програш
УПЛ
14:00/28 лис
«Зоря» - «Сталь»
УПЛ
17:00/28 лис
«Олександрія» - «Металіст»
УПЛ
14:00/28 лис
«Карпати» - «Олімпік»
УПЛ
17:00/29 лис
«Динамо» - «Чорноморець»
УПЛ
14:00/29 лис
«Говерла» - «Шахтар»
УПЛ
14:00/29 лис
«Волинь» - «Металург»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0