Експрес на товариські матчі збірних. Прогноз Ярослава Смика

22:00/13 чер '17

Південна Африка – Замбія
Товариська зустріч двох африканських збірних не обіцяє бути результативною, адже в очних зустрічах між цими командами за 11 матчів, лише 2 рази був пробитий тотал більше 2.5, а найпопулярніший рахунок – 1:1 або 1:0. А так як це товариська зустріч, то команди навряд чи будуть викладатись на повну силу, то від цього матчу очікувати багато голів марна справа. І я беру тотал матчу менше 2,5.

Норвегія – Швеція
Товариська гра між скандинавськими збірними повинна вийти видовищною і багатою на моменти. В іграх між цими командами рідко коли буває скучно, в цих матчах переважно багато голів, і за 16 очних зустрічей було лише 2 поєдинки без голів, тому очікую сьогодні теж багато голів від обох команд. Це принциповий матч для обох збірних зважаючи на географічне положення, тому ніхто не хочу поступитись навіть в товариській зустрічі, і обидві збірні будуть боротись.

Румунія – Чилі
Румуни віддали багато сил в грів проти Польщі в відборі до ЧС, яку вони в підсумку програли. І думаю що в сьогоднішньому поєдинку тренер румунів дасть відпочити основним гравцям і буде серйозна ротація в складі збірної. Чилійська команда в червні вже зіграла два товариські матчі, перемогла Буркіна-Фасо і зіграла в нічию з росією.
У румунів гра в останніх матчах явно “не йшла”, тому фаворитом для мене все ж є латиноамериканська збірна, тому оберу їх перемогу.

Камерун – Колумбія
В цьому поєдинку фаворитом є Колумбія, проте і Камерун не проста команда. Камерун діючий володар Кубка Африканських Націй. Проте у Колумбій є чимало топ виконавців найвищого класу, чого не можна сказати про африканську збірну, де всі гравці практично одного рівня. І як на мене, клас виконавців стане вирішальним в сьогоднішньому поєдинку, і я очікую перемоги Колумбії.

Франція – Англія
Це без сумніву найцікавіший поєдинок сьогоднішнього вечора. Обидві збірні не надто вдало зіграли в матчах відбору до ЧС. Французи програли шведам, а Англія в драматичному поєдинку вирвала нічию в Шотландії. Сьогодні обидві команди захочуть показати що ці невдалі ігри проста випадковість, і обидві будуть грати на перемогу, тому вірю що бодай по голу заб’ють обидві команди.

Експрес: Програш
-500₴
20:00/13 чер
Південна Африка - Замбія
20:45/13 чер
Норвегія - Швеція
21:00/13 чер
Румунія - Чилі
21:30/13 чер
Камерун - Колумбія
22:00/13 чер
Франція - Англія
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0