Експрес на голи. Прогноз Міши Пишника

21:45/21 лис '17

1.) Апоел – Реал
Реал фактично втратив шанси на перше місце у групі, але якщо виграє у Апоела забезпечить собі друге місце. Поговоримо про Криштиану Роналду, якого зараз критикують всі, у чемпіонаті Роналду забив один гол, а от у Лізі Чемпоінів Роналду кращий бомбардир, чомусь думаю що саме у цьому матчі Роналду знову заб’є, і я вам пропоную варіант індивідуальний тотал Роналду більше 1,5 з коефіцієнтом 2,40

2.) Монако – РБ Лейпциг
Як не дивно, але Монако ще не вигравав у цій Лізі Чемпіонів, якщо монегаски сьогодні не виграють, то шансів на вихід з групи не буде, у німців на два очки більше і їм теж треба сьогодні вигравати. Монако у 4 матчах ЛЧ не забива більше одного гола, я думаю що сьогодні цю традицію порушать, і ставимо на індивідуальний тотал Монако більше 1,5 з коефіцієнтом 1,96.

3.) Наполі – Шахтар
Наполі потрібно тільки вигравати у цьому матчі щоб боротись за вихід з групи, гірникам достатньо нічиї у цьому матчі. Знаючи як команди грають в атаці, і які мають проблеми у захисті, я думаю що ми побачимо результативний футбол, і я пропоную вам варіант тотал матчу більше 3,5 з коефіцієнтом 2,17. І у першому матчі цих команд будо багато голів, я думаю що і сьогодні буде результативний футбол.

Експрес: Програш
-1200₴
21:45/21 лис
Апоел - Реал
21:45/21 лис
Монако - РБ Лейпциг
21:45/21 лис
Наполі - Шахтар
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0