«Динамо» – «Бенфіка»: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

22:00, 14 вер 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч групового етапу Ліги чемпіонів «Динамо» – «Бенфіка».

Я добре знаю «Бенфіку», багато бачив матчів португальців. Це хороша команда, яка здатна давати результат. Це м’який фаворит зустрічі. З іншого боку, я не хочу скидувати з рахунків «Динамо». Тим паче вдома. Підтримка та емоційний стан позначиться.

У «Динамо» є свої козирі. Якщо Луческу гратиме в своїй улюбленій манері, то кияни можуть розраховувати на позитивний результат. Тобто не програти.

Я схиляюся до того, що «Динамо» не поступиться. Хоча за сценарієм гри «Бенфіка» домінуватиме на полі. Інше питання, як реалізує свою перевагу.

Я сподіваюся, що домінування гостей означатиме вільні флангові зони, якими скористаються кияни. Для «Бенфіки» все може скластися дуже скрутно, якщо «Динамо» відкриє рахунок.

Виграй 2000 гривень у конкурсі «Час перших» до матчів Ліги чемпіонів

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів
22:00/14 вер
«Динамо» - «Бенфіка»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Фото: «Динамо»

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
18
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі