Конкурс
«Час Перших» до матчів ЛЧ 21/22

2 000
Вгадай хвилину і автора першого голу та отримай до 2 000 гривень від «РБ»!

«Рейтинг Букмекерів» запускає новий етап конкурсу «Час Перших» на матчі Ліги чемпіонів 21/22.

Нагадаємо, що правилами конкурс «Час Перших» схожий на серію конкурсів «Машина часу», в якій багато хто з вас брав участь на наших сторінках у соц мережах.  Тут теж треба вгадати автора і хвилину першого голу хоча б в одному з матчів, але, на відміну від «Машини Часу», ви можете зробити прогноз одразу на кілька матчів. І чим більше влучань, то більше приз!

Призовий фонд кожної гри  – 1000 гривень. Таким чином, сумарно можна підняти до 2 000 гривень. Непогано для такої «роботи», як написання коменту!

Що треба зробити:

  1. Увійдіть в свій профіль/зареєструйтеся;
  2. У коментарі під цією сторінку вкажіть хвилину та автора першого голу (рахунок 0:0 не враховується) будь-якого з запропонованих матчів чи навіть усіх одразу. Один матч – один варіант відповіді.

Анонс конкурсних матчів із зазначенням дати і початку за київським часом

  • 15.09 Шериф – Шахтар Д 19:45
  • 15.09 Інтер Мілан – Реал Мадрид 22:00

Зверніть увагу!

Прийом коментарів на урахування завершується за 5 хвилин до початку першого матчу, на який ставить учасник. Одній людині заборонено брати участь з декількох сторінок, перевірити це нам раз плюнути. Конкурс проводиться тільки для повнолітніх (18+).

Визначення хвилини й автора проводиться тільки відповідно до зазначених в офіційних джерелах даних. Якщо дані в офіційних джерелах відрізняються, тоді рішення ухвалюється на розсуд адміністрації.

На автогол ставити можна, при цьому не буде мати значення, хто забив у свої ворота, головне вгадати хвилину і вказати, що буде саме автогол. Якщо хочете поставити на те, що перший гол буде забитий у додатковий час одного з таймів, зробіть ваш коментар вигляду «45+» або «90+». Якщо учасником зазначено, що перший гол буде забитий на 45 хвилині (і вказано варіант «45», а не «45+»), то за умови першого голу, наприклад, на 45+1 хвилині, приз видаватися не буде.

У разі перемоги адміністрація зв’яжеться з вами для отримання призу. За наявності декількох переможців, призовий фонд розподіляється порівну між усіма, хто вгадав.

Конкурсні коментарі писати тільки українською мовою!

Особливий коментар

Вітаємо!
На жаль, ніхто з учасників не зміг вгадати точний час та автора першого гола, тому призовий фонд цього конкурсу буде перенесений на наступний.
Слідкуйте за новинами та подробицями на сайті й офіційних сторінках РБ в соцмережах!

Коментарі 35
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт