Чорногорія – Туреччина: прогноз і ставка. Господарі спроможні підпортити настрій туркам

21:45, 16 лис 2021
Грає
В останньому поєдинку відбору до ЧС-2022 у групі G Чорногорія прийматиме Туреччину. Господарі поля вже втратили шанси на вихід із групи, але це не заважає їм давати бій фаворитам групи, як це було в матчі з Нідерландами, тож і туркам тре буде попотіти.

Чорногорія доволі міцна команда, і Нідерланди в крайньому поєдинку в цьому переконались, виграючи 2:0 на прикінці зустрічі і 1-ю ногою будучи в Катарі, чорногорці зуміли продемонструвати характер і зрівняли рахунок.

У Туреччини тут ситуація схожа, їм потрібно лише перемагати, аби не залежати від паралельного поєдинку між Нідерландами і Норвегією. Але господарі поля явно не планують вдома без бою віддавати три очки. Тому очікую, що Чорногорія таки зуміє створити проблеми гостям, тому чекаємо на «Обидві заб‘ють».

Ординар: Виграш
Відбір до ЧС-2022. Група G
21:45/16 лис
Чорногорія - Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки та грати в улюблені ігри, в той час, як в прогрес-барі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
600
Всі бонуси Favorit Sport
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі