«Черкаські Мавпи» — «БІПА». Прогноз Олександра Прошути

19:00/04 лют '16

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», продовжує прогнозувати матчі чемпіонату України з баскетболу та ділиться прогнозом на гру «Черкаські Мавпи»  – «БІПА».

Сусіди по турнірній таблиці зустрінуться в черговому турі Суперліги Фаворит-Спорт: четверта команда сезону прийматиме п’яту.

Протистояння черкащан та одеситів все можна називати доволі принциповим – обидва матчі цих команд по сезону були достатньо інтригуючими. В першому матчі, в Черкасах, гості здобули на той момент сенсаційну перемогу. За місяць, вже в дуелі більш-менш рівних команд, «Мавпи» не залишили опонентам будь-яких шансів. Матчі вийшли дуже різними за суттю, тому передбачити розвиток сьогоднішньої гри доволі непросто.

Минулого тижня «Мавпи» здобули важку перемогу в Миколаєві, хоча більшу частину матчу програвали та відверто не дуже й заслуговували на два залікових бали. «БІПА» сенсаційно поступилася на власному паркеті «Волиньбаскету». Поки що не зрозуміло: чи це тимчасові негаразди, певний спад після гарного грудня-січня, чи «БІПА» справді має великі проблеми. Поки що більше схоже на другий варіант.

Господарі паркету є безумовними фаворитами матчу, але «БІПА» – мабуть, найнеприємніший суперник з усіх команд ліги. Агресивний, дуже фізичний баскетбол, с жорстким захистом, до якого більш молоді черкащани можуть виявитися неготовими. До того ж, проблеми в грі команди Міхельсона, особливо в захисті, нікуди не ділися. Тому я би поставив на те, що сьогодні ми побачимо боротьбу, більш-менш рівний матч, доля якого вирішуватиметься в останній чверті.

Букмекерська контора Pari-Match пропонує нам фору в 8,5 очок на перемогу господарів – я би зупинився на «плюсі» для гостей. Відверто кажучи, «Мавпи» жодної довіри не викликають. Оборона черкащан фактично не підводила нас цього сезону, тож і 72,5 очка для «БІПИ» виглядають непогано. Утім, для мене фора все ж видається більш привабливою.

Ординар: Програш
Суперліга Фаворит-Спорт
19:00/4 лют
«Черкаські Мавпи» — «БІПА»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0