Стратегія ставок на теніс на ґрунтових кортах

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» переклав матеріал блогу букмекерської контори Pinnacle Sports, що розповідає про особливості ставок на теніс на ґрунтових кортах.

Федеріко Дельбонис ефективний на ґрунтових кортах

Федеріко Дельбоніс ефективний на ґрунтових кортах

Чи правильно ринок розцінює шанси гравців з латиноамериканськими іменами?

Разом зі стартом ґрунтового сезону і після турнірів на твердому покритті у березні ця стаття розглядає, чи реагують тенісні ринки на національність і ім’я тенісистів на ґрунті.

Якщо ви займетеся дослідженням на тему, гравці з яких країн є найсильнішими на ґрунтовому покритті, ви зрозумієте, що такі країни, як Іспанія, Італія, Аргентина, Португалія та Бразилія знаходяться вгорі цього топ-списку.

Звичайно ж, з двома тенісистами з Топ-10 рейтингу ATP – першою ракеткою світу Рафаелем Надалем і шостою ракеткою Давідом Феррером, а також з 12 представниками з Топ-100, Іспанія є найсильнішою на даний момент країною у тенісі на ґрунтовому покритті, і всі інші можуть лише мовчки їм заздрити.

Є очевидні речі, які впливають на рейтинг тенісистів на ґрунтовому покритті, внаслідок їх специфічного ігрового стилю. І Джон Ізнер, і Кевін Андерсон є компетентними гравцями на ґрунті, незважаючи на репутацію виключно хардових тенісистів. Однак є кілька гравців, таких як Маркос Багдатіс і Йен-Сун Лю, що володіють вражаючими рекордами на ґрунті. Енді Маррей є ще одним гравцем, чия статистика на ґрунті набагато гірша, ніж на інших покриттях. Ще у цьому відношенні можна згадати Енді Роддіка, який недавно пішов на відпочинок.

Виходячи з цього, часто обговорюється той факт, що гравці з вищеназваних країн розцінюються занадто низько через їх національності, або навіть «латиноамериканського імені». Мета цієї статті – оцінити, чи дійсно це так, і чи можна отримати вигоду з гри проти цих тенісистів.

ATP: шукаємо велью на ґрунтовому корті

Таблиця, наведена нижче, містить статистику ігор на ґрунтовому покритті за 12 місяців (актуально на 2 квітня 2014) для гравців з «південних» країн топ-100 рейтингу ATP, результати при гіпотетичній ставкою 100 фунтів на їх перемогу у всіх їх матчах на ґрунтових кортах, а також їх результати на ґрунті за всю кар’єру. Всі котирування вказані у відповідниками коефіцієнтів Pinnacle Sports на момент закриття ринків.

ATP

Ми бачимо, що інвестування у цих тенісистів за останні 12 місяців мало б позитивний підсумок, 5.44% до банку. До того ж невеликий плюс принесли б і ставки на цих гравців упродовж усієї їхньої кар’єри, причому вибірка тут величезна – аж 4625 матчів.

Це означає, на відміну від гіпотези, про те, що гравці з «латиноамериканськими іменами» принесуть нам збитки на дистанції, практика показує, що ставки на них мають невеликий позитивний приріст.

Тим не менш, можна сказати, що Жоао Соузу і Карлоса Берлока сильно переоцінили, виходячи з їх слабкої статистики гри на ґрунтовому покритті за 12 місяців.

Федеріко Дельбоніс, безумовно, заслуговує окремої уваги. Аргентинець, який нещодавно виграв свій перший турнір ATP у Сан-Паулу, має вражаючу статистику виступів на ґрунтових покриттях з 69.6% перемог. Це ставить його вище більш прославлених і розташованих вище у рейтингу ATP тенісистів, таких як Ніколас Альмагро або Фернандо Вердаско. Ставки на Дельбоніс принесли б нам непоганий плюс, як протягом останніх 12 місяців, так і впродовж всіх його кар’єрних виступів на ґрунтових кортах.

Друга таблиця містить статистику ігор на ґрунтовому покритті за 12 місяців (актуально на 2 квітня 2014 р.) для гравців з «південних» країн топ-100 рейтингу WTA, результати при гіпотетичній ставкою 100 фунтів на їх перемогу у всіх їх матчах на ґрунтових кортах, а також їх результати на ґрунті за всю кар’єру. Всі котирування вказані з відповідниками коефіцієнтів Pinnacle Sports на момент закриття ринків.

WTA: ринок ефективний

Одразу впадає в очі, що в рейтингу WTA куди менше гравців із країн, які традиційно добре грають на ґрунті, і що розмір виграшу буде нижчим, ніж у чоловічому тенісі.

WTA

Плюс від наших інвестицій склав 1.4%, що, звичайно ж, не так вражає, як 5.44% у тенісистів рейтингу ATP. А кар’єрний ROI – 0.25% показує, що у випадку з наведеними у списку тенісистками, ім’я та національність надають зовсім незначний вплив на ринок.

Цікаво, що Роберта Вінчі і Паула Ормаечеа (маленька вибірка), мають дуже сильні показники на ґрунтовому покритті, а Вінчі зі своїм 76.2% перемог особливо вражає, враховуючи, що він лише номер 16 у рейтингу WTA. Враховуючи те, що для італійки це був період тестування своєї гри на ґрунті, можна очікувати, що вона буде утримувати відсоток своїх перемог на цьому рівні до кінця року.

Здається, що Гарбин Мугуруса була сильно переоцінена на ґрунті, показавши жахливий результат як за останні 12 місяців, так і за всю свою кар’єру на ґрунтовому корті. Марія-Тереза ​​Торро-Флор також є негативним прикладом.

Судячи з загальною статистикою, особливо у WTA, можна зробити висновок, що оцінювати ринок, виходячи з національності та імені гравця, не дуже ефективно. Можна сказати, що тенісні матчі на ґрунтовому покритті ефективніше розглядати, виходячи з показників окремих тенісистів, а не національностей або латиноамериканських імен.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?