Ставки на американський футбол

Рейтинг Букмекерів

На сьогодні американський футбол – це затребуваний вид спорту за океаном, зокрема НФЛ. За своєю популярністю він дасть фору бейсболу, хокею та баскетболу. НФЛ складається з 32-х команд, які поділені на вісім дивізіонів. Кожна з команд упродовж сезону грає 16 матчів: вісім на своєму полі та вісім на виїзді. Сезон в НФЛ дуже короткий порівняно з іншими лігами Північної Америки – з вересня по лютий. Швидкоплинність сезону може стати справжнім викликом для тих, хто любить робити сезонні ставки. Через вкрай малу кількість матчів досить проблематично оцінити потенціал тієї чи іншої команди.

4.1. Ставки на фори

Найпопулярніший вид ставок в американському футболі – це ставки на фори. Переглядаючи лінії матчів НФЛ, ви напевно часто бачили подібні ставки: «Денвер» з форою «-2,5» – «Нью-Йорк» з форою «+2,5».

Це означає, що якщо ви ставите на «Денвер», то він повинен набрати за матч як мінімум на три очки більше, ніж суперник, а якщо ви поставили на «Нью-Йорк», то він не повинен програти більше двох очок своєму опоненту, щоб ваша ставка виграла.

Це робиться для того, щоб зрівняти шанси команд. Тобто, на думку букмекерів, шанси на те, що «Денвер» зуміє виграти з різницею в три очки, приблизно рівні ймовірності того, що «Денвер» цього зробити не зможе.

На жаль, букмекери ніколи не дадуть вам на подібну фору коефіцієнт 2.00. Він буде порядку 1.91. Так що, для того, щоб залишитися в плюсі ​​при ставках на рівні шанси, вам необхідно виграти, щонайменше, 53 зі 100-а своїх ставок. Це набагато складніше, ніж здається на перший погляд, більше 55% виграних ставок – серйозний показник.

4.2. Перевага свого поля

Традиційно ціна переваги свого поля в НФЛ дорівнює трьом очкам. Тому, якщо ви бачите в лінії, що на команду, яка виступає в ролі господаря матчу, встановлена ​​фора в «-3» очки, це означає, що букмекери оцінюють шанси команд як 50 на 50. Господарям дається перевага лише тому, що вони грають на домашньому стадіоні.

Відповідно, якщо поміняти команди місцями, то вже колишні гості будуть котируватися як фаворити з форою «-3».

Щоб визначити, яким буде перевага господарів, коли вони будуть грати зі своїм суперником на його полі, досить відняти від пропонованої фори «6». Приміром, якщо «Бостон» грає вдома з «Нью-Йорком», і на нього дається фора «-4,5», то у випадку, якщо гра між цими командами відбудеться в Нью-Йорку, поставити на «Бостон» ви зможете з форою «+1,5». Це має допомогти вам точніше оцінити шанси тієї чи іншої команди на успіх.

4.3. Ставки на аутсайдерів

Ясна річ, що більшість гравців ставлять на фаворитів. Але є й такі, які ризикують і ставлять на аутсайдерів. Як правило, на андердогів даються високі коефіцієнти і досить великі фори.

Невеликий приклад. За останні десять сезонів у НФЛ андердоги, на яких давалася фора «+10» і більше, «пробивали» її в 54% випадків. Це показує, що ринок фор у матчах НФЛ не є ідеальним. Хоча справа тут зокрема в психології. Мало хто ризикне поставити на аутсайдера.

Ще один приклад. Аутсайдер грає на своєму полі, і на нього пропонується фора «+7» або більше. За останні десять сезонів у НФЛ андердоги пробивали її в 59% випадків. Насправді, це неймовірна статистика. Адже багато хто, дивлячись на лінію, подумає, що у команди-аутсайдера немає шансів на успіх. Або навіть на те, щоб нав’язати боротьбу суперникові.

4.4. Після розгрому слідує боротьба

Ще одна цікава ситуація. Зазнавши розгромної поразки, команди реабілітуються і намагаються показати свою кращу гру. Трохи статистики: за останні десять сезонів НФЛ команди, які зазнали поразки з різницею в 14 і більше очок, в 54% матчів «пробивали» фору в наступному виїзному матчі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?