Олег Саленко: «Багатьом гравцям «Динамо» урізав би зарплату вдвічі»

Рейтинг Букмекерів
Поразка від «Десни» в 28-му турі УПЛ стала для «Динамо» сьомою в поточному чемпіонаті. «Біло-синім» не вдалося відірватися від конкурентів у боротьбі за друге місце. Ця осічка може коштувати киянам місця в ЛЧ. Про причини таких результатів для bookmaker-ratings.com.ua розповів екс-нападник «Динамо» Олег Саленко.
Олег Саленко

Олег Саленко: «Футболісти «Динамо» не розуміють, в якому клубі вони перебувають»

— Потрібно враховувати, що наступна гра у «біло-синіх» проти «Шахтаря», — сказав Саленко. — І хоча «Гірники» вже завоювали чемпіонське звання, на дербі їх не потрібно зайвий раз налаштовувати. А з огляду на нинішні результати «Динамо», можна припустити, що вони можуть і втратити друге місце після 29-го туру…

— Хто винен і що робити?

— Складається таке враження, що деякі гравці виходять на поле, щоб просто побігати. Я не керівник столичної команди, але будь моя воля, то всім гравцям, які не виконують свої функції на полі, урізав би зарплату вдвічі. Потрібно струснути команду, а то виходить, що футболісти не розуміють, в якому клубі вони перебувають.

Так, в колективі є гравці, які носять рояль, а є ті, хто на ньому грає. Так ось в «Динамо» зараз практично не видно виконавців, які носять інструмент. Коли я був гравцем цієї команди, а потім і за часів Валерія Лобановського такого ніхто не міг навіть припустити. Якщо майстерності не вистачає, потрібно віддаватися, а цього щодо нинішніх динамівців я сказати не можу.

За якістю гри «Зоря» виглядає переконливіше «Динамо»

— «Динамо» поки утримує за собою друге, лігочемпіонівське місце…

— Думаю, за якістю гри «Зоря» виглядає переконливіше, якщо дивитися картину в загальному плані. Повторюся, якщо «Динамо» програє «Шахтарю», а «Зоря» виграє свій матч, то луганчани можуть і не віддати другу сходинку турнірної таблиці.

Я, як колишній футболіст «Динамо», бажаю тільки перемог цій команді, але поки я не бачу просвіту в якості гри.

— У міжсезоння кадрові зміни неминучі?

— Думаю так. Хоча, якщо Олексій Михайличенко залишиться біля керма команди, йому вирішувати, з ким йти далі. Таке відчуття, що якщо потрапив в «Динамо», отримуєш хорошу зарплату, то можна і не грати. Потрібно міняти ставлення до роботи, інакше в майбутньому нічого доброго з цього не вийде.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт