Наставник «Зорі» Юрій Вернидуб: «Ніхто з клубу не був присутній, коли Калінін проходив тест на поліграфі»

Олександр Веселов

Нещодавно ми повідомляли інформацію про те, що 20-річний футболіст Ігор Калінін, якого «Зоря» звинуватила в організації договірних матчів молодіжної команди клубу, пройшов тест на поліграфі, котрий показав, що він непричетний до «договірняків». Але, схоже, крапку в історії ставити зарано.

Юрій Вернидуб поки що не вважає, що історію з Калініним можна вважати завершеною

Юрій Вернидуб поки що не вважає, що історію з Калініним можна вважати завершеною

По-перше, трохи згодом Калінін особисто заявив, що знав про договірний матч, але участі в ньому не брав – не зрозуміло, яким чином реагував на дану звістку поліграф, адже навмисне нерозголошення інформації про договірний поєдинок також вважається порушенням.

По-друге, Ігор Калінін говорив, що організацією даного тесту займався саме клуб, і тому дещо дивно виглядає новина про те, що ніхто з представників «Зорі» не був присутній на даній події, про це розповів головний тренер луганської команди Юрій Вернидуб:

«На цій перевірці чомусь ні я, ніхто інший з нашого клубу не був присутній. Хочу тільки побажати Ігорю, щоб він добре спав. Найголовніше – щоб йому, не дай Боже, не снилися кошмари ночами. Якщо він дійсно ні в чому не винен, то, повірте, я знайду в собі сили відповісти за те, що говорив», – наводить слова Вернидуба сайт Sport.ua.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?