Тест на детекторі брехні: відрахований із «Зорі» Ігор Калінін не має стосунку до договірних матчів

Олександр Веселов

Футбольний адвокат Юлія Морозова повідомила, що колишній гравець «Зорі» Ігор Калінін, якого було відраховано з клубу через гучний скандал, пов’язаний з участю молодіжних складів луганського клубу у «договірняках», не причетний до подібних маніпуляцій. За словами юриста, це було доведено результатами тестування на детекторі брехні.

Ігор Калінін проходить тест на детекторі брехні

Ігор Калінін проходить тест на детекторі брехні

Метод тестування спортсмена на поліграфі вперше використовувався в українському спорті, – повідомляє сайт Tribuna.com.

Де, коли і ким було здійснено тест, поки що не уточнюється, але є фотографії цього процесу.

Нагадаємо, що після відрахування «Зорею» 11-ох гравців молодіжного складу через «договірняки», згодом генеральний директор клубу Сергій Рафаїлов назвав 20-річного півзахисника Ігоря Калініна організатором подібних маніпуляцій, такий висновок було зроблено після опитування людей в клубі.

Сам Ігор Калінін, котрий виступав за молодіжні збірні України, але в 2014-му році отримав російський паспорт, після скандалу самовільно залишив клуб. Згодом молодий гравець заявив, що готовий пройти тест на детекторі брехні, цю ідею радо привітав головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб, у котрого ще раніше були питання до Калініна через його професійну поведінку.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?