Генеральний директор «Зорі» назвав організатора договірних матчів молодіжної команди

Олександр Веселов

Раніше «Рейтинг Букмекерів» інформував, що луганська «Зоря» відрахувала з клубу 11 гравців молодіжної команди з причини свідомої участі в матчах, подіями яких маніпулювали ззовні. Генеральний директор клубу Сергій Рафаїлов детально розповів про ситуацію, а також назвав ім’я ключового посередника в даному питанні.

Сергій Рафаїлов: Ігор Калінін – сполучна ланка в маніпуляції подій у матчах

Сергій Рафаїлов: Ігор Калінін – сполучна ланка в маніпуляції подій у матчах

«Ми виявили в нашому молодіжному складі тих, хто, скажімо так, брав участь не в договірних матчах, як прийнято говорити, а в тих іграх, де було повне маніпулювання результатом поєдинку. Щоб ви розуміли, це не обов’язково перемога або поразка тієї чи іншої команди. Це може бути і кількість забитих м’ячів  – як в цілому у грі, так і по таймам. І кількість кутових, і пенальті, і вилучення. Нюансів багато. Маніпулювали навіть по ходу матчу! На стадіоні знаходилися люди, які різними способами подавали сигнали, як діяти, коли «робити» пенальті, коли бігти в атаку і коли пропускати. Інша частина цих злочинних угруповань сиділа біля комп’ютерів, стежачи за ставками. Це не завжди букмекерські контори. Існують біржі, основні ставки робилися там», – наводить слова Рафаїлова офіційний сайт «Зорі».

«Є одна людина, на котру всі вказали, як на організатора – це Ігор Калінін. Він був сполучною ланкою між тими людьми, які втягнули в цей процес всю нашу молодь. Калінін самовільно після всього цього залишив команду. Де він зараз знаходиться, ми не знаємо. Якщо Ігор думає, що легко відскіпається – це не правда», – підкреслив генеральний директор луганського клубу.

Уточнимо, Ігор Калінін – 20-річний футболіст, що отримав в 2014 році російський паспорт. До останнього часу був гравцем «Зорі», а до цього, з 2012 по 2014 роки, захищав кольори маріупольського «Іллічівця». Виступав за молодіжні збірні України U-18 і U-19.

Нещодавно віце-президент ФФУ Ігор Кочетов заявив, що вже виявлено три угрупування, котрі працюють над вербуванням футболістів задля незаконної маніпуляції результатами матчів. Крім того, заступник генерального директора «Металіста» Олександр Бойцан повідомив, що харківський клуб має дані по декільком «нечистим» матчам молодіжного складу команди.

За новинами про випадки корупції в українському та світовому спорті ви можете слідкувати в спеціальній рубриці «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?