Ігор Кочетов: «Вже виявлено три угрупування, які працюють над вербуванням футболістів»

Михайло Кузьменко

Останніми новинами про боротьбу з договірними матчами в українському футболі поділився віце-президент ФФУ Ігор Кочетов.

Igor-Kochetov-700x470

Ігор Кочетов попереджає про кримінальну відповідальнсіть за організацію договірних матчів

Віце-президент Федерації футболу України, голова Комітету з етики та чесної гри Ігор Кочетов розповів про кроки ФФУ в боротьбі з матчами з фіксованими результатами.

«Нами вже виявлено три угрупування, які працюють з вербування футболістів, готові матеріали для передачі в правоохоронні органи, з іменами, адресами, телефонами, – зазначив Кочетов. – Але у нас немає повноважень якось покарати цих людей. Ми попереджаємо клуби, говоримо їм, щоб звернули увагу… Сьогодні вже три клуби провели внутрішні розслідування. І це дуже важливо, і тільки початок. І те, що в Європі говорять про Україну з позитивної сторони, теж результат нашої роботи», – цитує Кочетова matchday.ua.

Нагадаємо, що днями внутрішні розслідування у своїх командах провели ФК «Зоря» та ФК «Металіст». «Зоря» вигнала 11 гравців молодіжної команди за договірні матчі, а заступник гендира «Металіста» Олександр Бойцан повідомив про 4-5 «нечистих матчів» своїх футболістів у молодіжному чемпіонаті.

Нещодавно Ігор Кочетов розповідав «РБ» про те, як працює механізм виявлення договірних матчів в Україні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?