Андрій Павелко про договірні матчі: «Заробиш і продовжиш грати далі – такого більше не буде»

Олександр Веселов

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко в черговий раз прокоментував проблему договірних матчів у вітчизняному футболі.

Андрій Павелко підкреслив, що футболісти повинні розуміти, на які ризики йдуть, погоджуючись на участь в «договірняках»

Андрій Павелко підкреслив, що футболісти повинні розуміти, на які ризики йдуть, погоджуючись на участь в «договірняках»

«Раніше ділки говорили молодим футболістам, що покарання не буде, мовляв, заробиш і будеш грати далі. Зараз вже такого не буде. Ми маємо звернути увагу на досвід інших країн. Окрім того, з’явився орган боротьби з корупцією, він буде поширюватися і на футбол», – наводить слова Павелко сайт Football.ua з посиланням на радіо «Вісті».

«Ми бачимо, що наші клуби вже самі провели розслідування. У законі також прописано, що той, хто знає, але не повідомив про підозри, теж несе відповідальність. Закон про корупцію у футболі хороший і дії не заставлять себе чекати. Арешти в Європі до 60-ти чоловік повинні дати сигнал Україні.

Футболісти повинні усвідомлювати ризик потрапити за грати, аби кращі роки кар’єри не провести у в’язниці. Це робота всіх – федерацій, клубів, журналістів. Ракову пухлину потрібно лікувати. Щоб такі футболісти не грали в збірній і в топ-клубах, аби вони не могли на такому високому рівні продовжувати свої «брудні справи», – завершив Андрій Павелко.

На тлі цих слів президента ФФУ цікаво простежити за реакцією відповідних органів на слова футболіста Ігоря Калініна, котрий відверто заявив, що знав про «договірняк», в якому не брав участі. І не повідомив про це контрольно-дисциплінарні органи.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про запобігання впливу на результати офіційних спортивних змагань корупційних правопорушень», одним з авторів якого є сам Андрій Павелко. Цей нормативно-правовий акт має стати фундаментом у боротьбі з договірними матчами в українському футболі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?