Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Ігор Калінін: «Про «договірняк» знав, але участі не брав. Прийшли на картку 20 тисяч гривень за мовчання – це смішно»

Олександр Веселов
Раніше ми повідомляли, що футболіст Ігор Калінін, котрого наприкінці року керівництво луганської «Зорі» звинуватило в організації договірних матчів молодіжної команди клубу, пройшов тест на детекторі брехні, аби довести свою непричетність до цієї резонансної справи. Тепер 20-річний півзахисник розповів подробиці проходження тесту на поліграфі, а також пояснив, яким чином опинився замішаним у скандалі.
Ігор Калінін, пройшовши тест на детекторі брехні, розповів, що саме знав про договірні матчі

Ігор Калінін, пройшовши тест на детекторі брехні, розповів, що саме знав про договірні матчі

«Я одного разу сказав, що хочу довести свою непричетність до цієї справи, пройшовши тест на детекторі брехні. Все – я приїхав, мовчки пройшов його, довів, що не причетний до всього цього. Вважаю, з мого боку це було найправильніше рішення. Тест був ініціативою «Зорі». Так, при цьому, взаємна ініціатива надходила і від мене, але саме клуб домовлявся про все і організовував», – сказав Ігор Калінін в інтерв’ю сайту Football.ua.

«Тест записувався на камеру, були присутні і юристи, і журналісти. Все знімали на відео представники телеканалу «2+2». Перед тим, як пройти тест, я написав листа до Комітету етики та чесної гри Федерації футболу України, в якому повідомив їх, що буду проходити цю процедуру, і запросив співробітників комітету її відвідати. Не знаю з якої причини, але представники цього комітету не були присутні під час проходження мною тесту.

Наразі мене цікавить реакція Федерації футболу. Важливо, щоб співробітники дисциплінарних органів побачили, що я ні в чому не винен і ніяких дивних матчів не організовував. Це головне. Якщо мене запросять, то, звичайно ж, без проблем прийду до будівлі ФФУ в будь-який момент, і, якщо потрібно буде, дам будь-які свідчення. Я ж ні від кого не ховаюся і не переховувався весь цей час», – зазначив Калінін.

Окрім цього, в інтерв’ю сайту Tribuna.com гравець «Зорі» (за словами Калініна, контракт досі не розірвано) розповів надзвичайно цікаві подробиці цього скандалу:

«Я знав про договірний матч, але участі не брав. Виходить як – цим малим (гравцям молодіжного складу «Зорі») заплатили якісь гроші, а після цієї гри мені прийшло на картку 40 тисяч гривень. Перед грою до нас з Полтавцевим звернулися, мовляв, чи згодні ми здати гру. Ми відповіли, що не згодні і попередили їх, щоб більше не зверталися до нас з такими пропозиціями, а якщо таке знову повториться – ми про все розповімо», – говорить Ігор Калінін.

«Пропонували ті, хто брав участь у матчі. Серед них не було тільки, здається, Бородая, Квашука, ну і нас з Полтавцевим. Ми приїхали, там був Слюсар – він нам пропонував, говорив, що інші вже погодилися і запитав, чи згодні ми програти матч. Ми відповіли відмовою. На наступний день мені на картку прийшли гроші з оповіщенням в смс і зазначенням міста, звідки була здійснена операція – з Кременчука. Я подзвонив Слюсару та запитав, що це таке. Він сказав, що це гроші за те, що ми з Полтавцевим не розповіли. Потім подзвонив Полтавцеву, зійшлися на тому, що ці гроші нам не потрібні.

Просто Слюсар знав номер моєї картки, тому що за 4 дні до цього я йому продав бутси. Я спеціально ще робив роздруківку банківську, що він мені дійсно скидав 3200 за бутси. Він знав номер моєї картки. Але мені не потрібні ці гроші, як і Полтавцеву. Я їх зняв, щоб віддати Слюсару, але зустрітися з ним мені не вдалося, він потім вже не брав трубку. Я хотів перекинути йому ці гроші назад, але у мене не було його реквізитів. У підсумку ці гроші в мене досі лежать, я їх не чіпав, якщо потрібно, можу їх хоч зараз віддати в фонд розвитку українського футболу, наприклад. Я їх зняв, але вони мені не потрібні. Так сказав і Полтавцев. У мене була хороша зарплата, а що таке 20 тисяч гривень – це смішно», – резюмував молодий футболіст, котрий має російський паспорт.

Нагадаємо, що 1 грудня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав закон про «Про запобігання впливу на результати офіційних спортивних змагань корупційних правопорушень», який має стати фундаментом у боротьбі з договірними матчами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт