Футболісти «Сассуоло» прослухали семінар щодо договірних матчів

Олександр Веселов

Раніше «Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що керівництво італійської Серії А спільно з агентством Sportradar, яке займається контролем дотримання принципів чесної гри під час проведення спортивних подій, запустили програму по боротьбі з договірними матчами. Вчора в рамках даного проекту футболісти основного і молодіжного складу «Сассуоло» прослухали семінар про згубність свідомої участі в поєдинках з наперед визначеним результатом.

Гравці «Сассуоло» тепер точно знають, що треба робити з інформацію про договірний матч

Гравці «Сассуоло» тепер точно знають, що треба робити з інформацію про договірний матч

Планується, що куратори даного семінару найближчим часом завітають в гості і до інших італійських клубів.

Переживши гучні корупційні скандали, італійська футбольна влада намагається нейтралізувати проблему договірних матчів, аби вона надалі не завдавала шкоди репутації місцевого футболу.

Впродовж семінару футболісти «Сассуоло» дізналися, до яких дій необхідно вдатися в тому випадку, коли вони володіють будь-якою інформацією про спробу проведення договірного матчу, інформує сайт Football Italia.

Більше того, наголошується, що згідно італійських правил, санкції передбачені не тільки за свідому участь в договірному матчі, але й за будь-яке приховування інформації про нього.

Щоправда, тут варто зазначити, що довести вину у випадку свідомого нерозголошення інформації про договірний матч дуже складно. В Італії вже зіткнулися з деякими суперечливими справами з даного питання, коли первинні дискваліфікації були істотно зменшені після апеляції або зовсім скасовані.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?