За останні 6 років в Італії зіграли близько 2200 договірних матчів

Рейтинг Букмекерів

Згідно з даними агентства Sportradar, в період з 2009-го року в італійському спорті було зіграно близько 2200 договірних матчів, повідомляє видання Lega Serie A.

У середньому в італійському спорті щороку грається 366 договірних матчів

У середньому в італійському спорті щороку грається 366 договірних матчів

У дослідженні наголошується, що італійський ринок ставок є третім за величиною в Європі, поступаючись тільки Англії та Іспанії. Зокрема, лише на матчі Серії А в рік робиться ставок на загальну суму близько 20-ти млрд євро. А в середньому на матч вищого італійського футбольного дивізіону в світі ставлять 53 млн доларів.

Sportradar – міжнародне агентство, що займається контролем за дотриманням спортивних принципів проведення матчів. Компанія має партнерські угоди з Міжнародним олімпійським комітетом (МОК), УЄФА, спортивними лігами країн, букмекерськими конторами та правоохоронними органами держав.

Минулого тижня Sportradar спільно з керівництвом Серії А запустив проект по боротьбі з договірними матчами.

У серпні 2015-го року італійські тенісисти Потіто Стараче і Даніеле Браччіалі отримали довічну дискваліфікацію за участь в договірних матчах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?