«Фаворит спорт» продовжив договір із «Зорею»

Тарас Гончар

 «Зоря», яка виступає в Прем’єр-лізі, та державна лотерея ТОТО «Фаворит Спорт» оголосили про продовження співпраці на новий сезон.

«Фаворит спорт» продовжив договір із «Зорею»

«Ми віримо в «Зорю»! Амбіції та «Зоря» — синоніми, що втілюються у грі «Чорно-білих». Боротися на рівних з «Шахтарем» та «Динамо», двічі поспіль виступати на груповому етапі Ліги Європи – ми раді, що змогли допомогти команді у реалізації цих амбіцій. Тому не вагались ні секунди, з ким розпочнемо новий сезон. Впевнені, що «Брага» – лише сходинка на шляху до нових грандіозних перемог хлопців Вернидуба. Що цей сезон подарує не одну приємну миттєвість луганському клубу. Саме тому віримо в «Зорю», віримо в «мужиків» і закликаємо вболівальників «Чорно-білих» підтримати рідну команду. Разом та до кінця», – йдеться у прес-релізі «Фаворит спорт».

Про умови та терміни контракту клуб і спонсор не повідомляють. Рік тому «Зоря» та державна лотерея стали партнерами.

Нагадаємо, що раніше «Фаворит спорт» продовжив співпрацю на три роки з «Маріуполем» і підписав договір із дебютантом ліги, «Десною», а БК Marathon стала титульним спонсором іншого клубу УПЛ, «Карпат».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?