«Фаворит спорт» став титульним спонсором «Десни»

Тарас Гончар

ФК «Десна» та державна лотерея ТОТО «Фаворит Спорт» підписали договір про співпрацю.

9P54keixGG0

«Фаворит спорт» став титульним спонсором «Десни»

«Вітаємо «Десну» в еліті українського футболу! Робити перші кроки складно, а кидати виклик найкращим — страшно. Знаємо це, бо самі були новачками. Тому і вирішили підтримати клуб з Чернігова. Ми бачимо перед собою хлопців сповнених рішучості доводити, що вони у Прем’єр-лізі не випадково. «Десна» провела титанічну працю на шляху до еліти і цей сезон має засвідчити, що це лише початок. «Фаворит Спорт» бажає «Десні» крутих звершень, самовдосконалюватись та ніколи не зупинятися. Буде важко, але разом ми впораємося», – йдеться у прес-релізі «Фаворит Спорт».

У першому турі української Прем’єр-ліги футболісти «Десни» вийшли на матч з «Шахтарем» у футболках з емблемою компанії. За інформацією ЗМІ, договір між чернігівським клубом і спонсором підписаний на один сезон.

Нагадаємо, що раніше «Фаворит спорт» продовжив співпрацю на три роки з «Маріуполем», а БК Marathon стала титульним спонсором іншого клубу УПЛ, «Карпат».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?