«Маріуполь» і «Фаворит спорт» продовжили співпрацю

Тарас Гончар

ФК «Маріуполь» та державна лотерея ТОТО «Фаворит Спорт» продовжили своє співробітництво. Футбольний клуб та «Фаворит Спорт» заключили нову угоду.

37349361_930414893798089_1016585636175413248_n

«Маріуполь» і «Фаворит спорт» продовжили співпрацю

«Фаворит Спорт» завжди вирізнявся спрямованістю на розвиток спортивної культури в Україні, а також став надійним партнером і для нашого клубу, який, як ми сподіваємось, буде достойно представляти Приазов’я не тільки в українській Прем’єр-Лізі, а в Лізі Європи УЄФА», – інформує офіційний сайт «Маріуполя».

«Фаворит Спорт» буде титульним спонсором маріупольського клубу впродовж наступних трьох років.

«Історія дружби ФК «Маріуполь» та «Фаворит Спорт» продовжується! Сезон 2017/2018 засвідчив, що ми зробили вірний вибір, підтримавши на початку великого шляху клуб з Приазов’я. «Маріуполь» встиг зарекомендувати себе як команда професіоналів, що прагнуть рости, перемагати та вдосконалюватися. Це внутрішня філософія «Фаворит Спорт», тому ми разом. Ще вчора «Маріуполь» святкував повернення до еліти, а сьогодні – виборов право виступати в Лізі Європи. Ми горді допомогти підопічним Бабича у цьому. Горді стати частиною великих перемог ФК «Маріуполь», – йдеться у прес-релізі «Фаворит Спорт».

Нагадаємо, що минулого літа «Фаворит Спорт» став титульним спонсором «Маріуполя».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?