БК Marathon стала титульним спонсором «Карпат»

Тарас Гончар

Напередодні старту нового футбольного сезону ФК «Карпати» та міжнародна компанія Marathon уклали договір про співпрацю

p1cik2hgq816ko166511vi1skq6974

БК Marathon став титульним спонсором «Карпат»

Відповідно до угоди, букмекерська компанія Marathon стала титульним спонсором львівського клубу. Логотип Marathon з’явиться на ігровій формі футболістів «Зелено-білих», на львівському стадіоні «Україна», на медіастендi для флеш-інтерв’ю, на сувенірній продукції клубу тощо.

«Для нашого клубу велика честь працювати разом iз брендом Marathon – одним з лідерів на світовому ринку. Без сумнiвiв, наша дружба принесе користь обом сторонам. Гравці команди «Карпати» із гордістю одягатимуть футболки з логотипом нового титульного спонсора – Marathon», – розповів генеральний директор ФК «Карпати» Юрiй Коротиш.

Головний виконавчий директор Marathon Наталія Заводнiк зазначила, що співробітництво з львівським клубом буде ефективним.

«Ми раді налагодити контакт з одним iз найвідоміших і найпопулярніших українських клубів. Впевнена, що ця співпраця принесе багато приємних вражень нашiй компанії, всім вболівальникам, гравцям i керівникам ФК «Карпати». З нетерпінням і надією чекаємо на початок нового футбольного сезону та новi перемоги!», – сказала Наталія Заводнiк.

Додамо, що у червні 2018 року Marathon став глобальним партнером чемпіона Англії ФК «Манчестер Сіті». Крім цього, Marathon має спонсорські угоди з такими клубами, як «Жирона» (Іспанія) та «Хiберніан» (Шотландія).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?