Букмекери: експрес «Лестер»+Brexit+Трамп» приніс би мільйонний виграш

Рейтинг Букмекерів

2016 рік увійде в історію як рік сенсацій і нездійснених прогнозів у низці важливих спортивних і політичних подій. Саме в цьому році «Лестер» став чемпіоном Англії, британські піддані проголосували за вихід їхньої країни з ЄС, а президентом США став Дональд Трамп. Британські букмекери підрахували, що експрес з цих подій міг би принести гравцям мільйонні виграші з мінімальних сум.

pa

Експрес з цих подій зробив би гравця мільйонером

Як зазначили в букмекерській компанії Coral, якби той чи інший гравець поставив £5 ($6,2 за поточним курсом), зібравши експрес з таких подій, як чемпіонство «Лестера», підсумки референдуму в Великобританії щодо виходу з ЄС і перемога Дональда Трампа на президентських виборах в США, він виграв би £15 млн ($18,6 млн).

Так, на перемогу «Лестера» в АПЛ в сезоні 2015/2016 влітку минулого року давався коефіцієнт 5001,0, на підсумки референдуму на користь виходу Великобританії зі складу ЄС можна було поставити за 4,0, а на президентство Трампа – за 151,0 .

Аналогічно в БК Ladbrokes підрахували, що гравець, який зібрав би той же самий експрес і поставив один фунт, виграв би £4,5 млн (близько $5,5 млн). Крім того, БК Ladbrokes вважають перемогу Трампа – найбільшим розчаруванням в історії ставок на політику.

Нагадаємо, загальний обсяг ставок на вибори президента США на біржі ставок Betfair склав майже £200 млн, а ірландська букмекерська контора Paddy Power вже виплатила $4,5 млн за ставками на перемогу Трампа.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?