Betfair: обсяг ставок на вибори президента США склав майже £200 млн

Рейтинг Букмекерів

8 листопада в США відбулися вибори президента країни. Зараз йде остаточний підрахунок голосів, але, згідно з останніми даними, перемогу здобув республіканець Дональд Трамп. Обсяг ринку ставок на наступного президента США на біржі ставок Betfair впритул наблизився до £200 млн (близько $ 249 млн) і зупинився на даній позначці.

ggg

Дональд Трамп переміг

Кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп став переможцем президентських виборів. Це стало зрозуміло після того, як були підраховані голоси в штаті Вісконсін. Мільярдер набрав більше 270 голосів, необхідних для перемоги. За останніми даними, Трамп набрав 288 голосів. Клінтон – 215.

Як повідомляє CNN, Клінтон зателефонувала своєму опонентові і визнала поразку. Джерело CNN зазначає, що було присутнім при цьому дзвінку. За його словами, Клінтон вважає, що наступним президентом США повинен стати саме Дональд Трамп.

Республіканець, таким чином, переміг на президентських виборах в 32 штатах. Раніше газета The New York Times оцінила шанси на перемогу Трампа вище 95%. До початку голосування видання прогнозувало перемогу Хілларі Клінтон з ймовірністю 85%.

Станом на 9:50 за київським часом біржа ставок Betfair закрила ринок ставок на наступного президента США. До цього моменту обсяг даного ринку склав £199 951 918 ($248,6 млн).


Упродовж ночі, під час оголошення попередніх результатів, коефіцієнт на перемогу Трампа стрімко знижувався, а на Клінтон, відповідно, незмінно зростав. Кілька годин тому президентство Трампа оцінювалося коефіцієнтом 1,04, Клінтон – 20,0.

Зазначимо, що 19 грудня 2016 року за нового президента і віце-президента США проголосує колегія вибірників. 20 січня 2017 року обраний президент складе присягу і офіційно вступить на посаду.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?