Ladbrokes: перемога Трампа – найбільше розчарування в історії ставок на політику

Рейтинг Букмекерів

8 листопада Америка обрала собі нового президента. Ним став республіканець Дональд Трамп. Результати виборів не можуть порадувати букмекерів. До загальної риторики приєдналася компанія Ladbrokes, яка заявила, що перемога Трампа – це найбільше розчарування в історії ставок на політичні події.

gg32

Букмекер заявив, що вибори президента США – найбільша неспортивна подія в історії компанії

До 7 ранку за місцевим часом БК Ladbrokes припинила прийом ставок на підсумки виборів президента США, і до цього моменту коефіцієнт на перемогу Трампа дорівнював 1,2. На Клінтон можна було поставити за 11,0. У цей момент вже було зрозуміло, що перемогу, швидше за все, отримає республіканець.

Примітно, що, коли Дональд оголосив про висунення в президенти від Республіканської партії, Ladbrokes оцінив його шанси коефіцієнтом 151,0.

Зазначається, що 75% від загальної кількості ставок, прийнятих букмекером на підсумки президентських виборів в Сполучених Штатах, зроблено на перемогу Трампа. При цьому 80% від всієї суми ставок на цьому ринку припало на президентство Клінтон. Зокрема, 7 листопада один з клієнтів БК поставив на демократку £120 тис. (майже $150 тис.).

«Ставки на політичних ринках продовжують зростати і дивувати. Ця ніч була більш завантаженою, ніж в період наших загальних виборів (у Великобританії – прим. «РБ») і референдуму про членство Британії в ЄС, що робить вибори президента США найбільшою неспортивною подією в нашій історії», – заявила представник Ladbrokes Джессіка Бридж.

Зазначимо, що Ladbrokes оцінює коефіцієнтом 2,5 ймовірність того, що Трамп буде переобраний в 2020 році.

Нагадаємо, загальний обсяг ставок на вибори президента США на біржі ставок Betfair склав майже £200 млн, а ірландська букмекерська контора Paddy Power вже виплатила $4,5 млн за ставками на перемогу Трампа.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?